Witaj,
Gościu!

Jak zareklamować studio tatuażu

Dodano 5 miesięcy temu przez Daniela Sawicka edytowany 5 miesięcy temu

Mam pytanie, a mianowicie proszę o poradę.

Mieszkam w Niemczech z mężem. On pracuje na etat i prowadzi studio tatuażu. Mamy rodzine lecz nie możemy liczyć na pomoc, bo każdy pracuje. Mamy dwójkę małych dzieci (2 latka i 6 miesięcy ) powoli już brakuje sił na prace 24/h.

Może któraś z Was podpowie jak zyskać klientów? Żeby tatuowanie stało się praca na codzień? Co zrobić żeby się wybić?

Dodano 5 miesięcy temu przez matrioszka

umiejętnie prowadzić social media to raz, a dwa jak wyglądają zrobione przez was tatuaże? możesz podrzucić tutaj zdjęcia? bo na dobrą robotę zawsze znajdzie się klientela prędzej czy później

Dodano 5 miesięcy temu przez Pankracy edytowany 5 miesięcy temu

Najważniejsze jest to, żeby robić dobre tatuaże, wykształcić swój styl lub poruszać się dobrze w danej konwencji np. w realizmie, który zawsze był i będzie na topie, bo dobrze zrobione tatuaże w stylu realistycznym po prostu będą podobały się każdemu, nawet komuś, kto o tatuażach pojęcia nie ma. Nie wiem też jak sprawa wygląda w Niemczech w Polsce zawuażam teraz dużą modę na tatuowanie i studia często mają zawalony kalendarz kilka miesięcy do przodu.

Dodano 5 miesięcy temu przez Juan M edytowany 4 miesiące temu

Dobre portfolio wykonanych tatuaży. Fanpage na fb z hashtagami (plus insta).. Jesli tatuaze są mega - klienci sami się odezwa.

https://shineonagency.pl/dlaczego-warto-prowadzic-profil-firmowy-i-reklamowac-sie-na-instragramie-poznaj-11-powodow/

Dobrze będzie na pewno prowadzić profil firmowy na instagramie.

Dodano 5 miesięcy temu przez matrioszka

jeszcze o tik toku można pomyśleć, bo teraz to jest szał ciał z tą platformą i masa młodych ludzi z niej korzysta i to właśnie tu trzeba wyławiać klientów, bo o ile zazwyczaj starsza osoba zrobi sobie jedną dziarę, żeby np. coś upamiętnić tak młodzi podchodzą do tematu luźniej i jest szansa na to, że będą się dziarać częściej i chętniej, a to tylko na plus

Dodano 5 miesięcy temu przez macur14

Jedyna słuszna droga to robienie tatuaży na wysokim poziomie i publikowanie ich w necie. Foty tatuaży można wrzucać np. na grupie facebookowej dziarowni: https://www.facebook.com/groups/dziarownia

Trzeba jeszcze powiedzieć, że FB wypierane jest przez Instagram i to tam warto zapuścić korzenie. To mąż musi być wyjątkowo zapracowany, to studio to faktycznie salon tatuażu, czy robi chałupniczo te dziary? Bo jeśli to drugie, to tak średnio bym powiedział.

Dodano 5 miesięcy temu przez Pankracy

Bez kitu instagram to teraz przodujące medium @Daniela Sawicka macie tam konto?

Dodano 1 tydzień temu przez bogna241 edytowany 1 tydzień temu

Ja również skupiłabym się na social mediach, możecie nawet pomyśleć o płatnej reklamie, naprawdę robią robotę ale swoje też kosztują..

_______________

https://willabajka.com/

Dodaj odpowiedź

Chciałbyś odpowiedzieć na ten temat? Zaloguj się