Witaj,
Gościu!

Cytaty dla mężczyzny #2

Tatuowanie przeróżnych sentencji trwa w najlepsze i nic nie zapowiada tego, żeby coś miało się w tej kwestii zmienić. Z tego powodu nie mogę pozwolić, na to by zabrakło wam inspiracji na ten temat. Pamiętaj, żeby dobrze zastanowić się przed wrzuceniem tuszu pod skórę byś później nie miał czego żałować.

Sztuka i praca

„Arte et Labore” / „Sztuka i praca”

Aby osiągnąć w czymś perfekcję, należy dużo pracować nad swoimi umiejętnościami. Ktoś, kto reprezentuje bierną postawę, zawsze będzie daleko w tyle za kimś, kto stale dąży do doskonałości.

Nigdy nie trać nadziei

„Never Lose Hope” / „Nigdy nie trać nadziei.”

Gdy sprawy nie idą po twojej myśli i wydaje ci się, że nie dasz rady osiągnąć sukcesu, to nie możesz tracić nadziei, albowiem bez niej człowiek już dawno by rzucił wszystko w kąt i przestał robić cokolwiek ze swoim życiem.

Ojciec i syn – Przyjaciele na całe życie

„Ojciec i syn – Przyjaciele na całe życie”

W świecie mężczyzn najtrwalsze i najważniejsze relacje budowane są z ojcem oraz bratem. W tym przypadku mamy do czynienia z pierwszą opcją. Syn dla ojca jest kimś wyjątkowym i tak samo działa to w drugą stronę. Zbyt wiele między nimi jest podobieństw, by mogło być inaczej.

Pomóż mi Panie

„Help me Lord” / „Pomóż mi Panie”

Bóg, choć niewidoczny dla ludzkich oczu czuwa nad swoimi wiernymi i ma ich w swojej opiece. Tak przynajmniej twierdzą ludzie, dla których wiara ma spore znaczenie. Jeśli potrzebujesz duchowego wsparcia, zawsze możesz wypowiedzieć te słowa, by dodać sobie otuchy.

Świat należy do ciebie

„The World is Yours”
„Świat należy do ciebie”

  • Tony Montana

„Człowiek z blizną” w reżyserii Briana De Palmy to bezapelacyjny klasyk kina gangsterskiego, który pod wieloma względami przerósł film, który był jego pierwowzorem. Tony Montana grany przez Ala Pacino to bezwzględny gangster, który podejmie wszelakie kroki do tego, by zostać numerem jeden. Ten cytat pokazuje, że można osiągnąć wiele, tylko trzeba zdobyć się na duże poświęcenie.

Ponieważ żyli prawem wilka, historia głucho o nich milczy

„Ponieważ żyli prawem wilka, historia głucho o nich milczy”

  • Zbigniew Herbert

Przez wiele lat historia żołnierzy wyklętych była przekłamywana, co nigdy nie powinno mieć miejsca. Robiono z nich zbrodniarzy i zdrajców, a w rzeczywistości byli wielkimi bohaterami i każdy Polak powinien mieć to w pamięci. Patriotyczny tatuaż to świetny przykład ukazania swojej więzi z całym narodem. Nie pozwólmy na to, żeby pamięć o żołnierzach wyklętych zaniknęła w świadomości polskiego społeczeństwa.

Pewnego dnia rzekł do mnie ojciec… Jedno życie, jedna miłość, jedno miasto

„My Father said to me one day… One Life, One Love, One City”
„Pewnego dnia rzekł do mnie ojciec… Jedno życie, jedna miłość, jedno miasto”

Mądrości przekazywane przez rodziców dla swoich dzieci mają ogromne znaczenie. To oni doskonale wiedzą jakie pułapki czekają na ciebie w dorosłym życiu i bazując na własnych doświadczeniach, chcą uchronić cię przed popełnieniem tych samych błędów co oni. Na powyższym zdjęciu zawarte są ważne wartości w życiu mężczyzny i warto sobie czasem o nich przypomnieć.

Pozostań prawdziwym

„Stay True” / „Pozostań prawdziwym”

Na temat tego tatuażu można niewiele napisać, a to dlatego, że niesie ze sobą bardzo proste przesłanie. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, by na siłę się komuś przypodobać. Żyj w zgodzie ze samym sobą, a z pewnością nie będziesz tego żałował.

Wspiąłem się na drzewo po to by zobaczyć świat

„I climbed the tree to see the world”
„Wspiąłem się na drzewo po to by zobaczyć świat”

  • The Cinematic Orchestra

Metafora tego, że aby poznać dokładnie świat, trzeba stale się rozwijać i podnosić swój poziom wiedzy. Z góry wszystko wygląda zgoła inaczej i właśnie dlatego warto zdobywać szczyty i stamtąd podziwiać świat.

Albo być Cezarem, albo być nikim

„Aut caesar, aut nihil”
„Albo być Cezarem, albo być nikim”

  • Cezar Borgia

Słowa te wypowiedział Cezar Borgia, który był synem papieża Aleksandra VI oraz księciem Romanii. Był to bezwzględny monarcha, który do swoich celów nie bał się iść po trupach. Znaczenie jest krótkie, niemniej jednak bardzo dosadne i albo zostaniesz kimś, albo nikim, nie ma nic pośrodku.

Źródło: Dziarownia.pl, Pinterest

Dodano: 19.06.2018