Witaj,
Gościu!

Cytaty dla mężczyzn #3

Tatuowanie przeróżnych sentencji trwa w najlepsze i nic nie zapowiada tego, żeby coś miało się w tej kwestii zmienić. Z tego powodu nie mogę pozwolić, na to by zabrakło wam inspiracji na ten temat. Pamiętaj, żeby dobrze zastanowić się przed wrzuceniem tuszu pod skórę, byś później nie miał czego żałować.

Tatuaż napis po łacinie na przedramieniu u mężczyzny

„Arte et Labore” / „Sztuka i praca”

Aby osiągnąć w czymś perfekcję, należy dużo pracować nad swoimi umiejętnościami. Ktoś, kto reprezentuje bierną postawę, zawsze będzie daleko w tyle za kimś, kto stale dąży do doskonałości.

Tatuaż napis po angielsku na przedramieniu u mężczyzny

„Never Lose Hope” / „Nigdy nie trać nadziei.”

Gdy sprawy nie idą po twojej myśli i wydaje ci się, że nie dasz rady osiągnąć sukcesu, to nie możesz tracić nadziei, albowiem bez niej człowiek już dawno by rzucił wszystko w kąt i przestał robić cokolwiek ze swoim życiem.

Wytatuowane dłonie na klatce piersiowej i tatuaż napis po polsku

„Ojciec i syn – Przyjaciele na całe życie”

W świecie mężczyzn najtrwalsze i najważniejsze relacje budowane są z ojcem oraz bratem. W tym przypadku mamy do czynienia z pierwszą opcją. Syn dla ojca jest kimś wyjątkowym i tak samo działa to w drugą stronę. Zbyt wiele między nimi jest podobieństw, by mogło być inaczej.

Tatuaż napis po angielsku na palcach dłoni

„Help me Lord” / „Pomóż mi Panie”

Bóg, choć niewidoczny dla ludzkich oczu czuwa nad swoimi wiernymi i ma ich w swojej opiece. Tak przynajmniej twierdzą ludzie, dla których wiara ma spore znaczenie. Jeśli potrzebujesz duchowego wsparcia, zawsze możesz wypowiedzieć te słowa, by dodać sobie otuchy. Świetny przykład tatuażu religijnego.

Tatuaż cytat wytatuowany na plecach mężczyzny

„The World is Yours”
„Świat należy do ciebie”

 • Tony Montana

  „Człowiek z blizną” w reżyserii Briana De Palmy to bezapelacyjny klasyk kina gangsterskiego, który pod wieloma względami przerósł film, który był jego pierwowzorem. Tony Montana grany przez Ala Pacino to bezwzględny gangster, który podejmie wszelakie kroki do tego, by zostać numerem jeden. Ten cytat pokazuje, że można osiągnąć wiele, tylko trzeba zdobyć się na duże poświęcenie.

  Tatuaż patriotyczny o żołnierzach wyklętych z cytatem na przedramieniu u meżczyzny

  „Ponieważ żyli prawem wilka, historia głucho o nich milczy”

  • Zbigniew Herbert

  Przez wiele lat historia żołnierzy wyklętych była przekłamywana, co nigdy nie powinno mieć miejsca. Robiono z nich zbrodniarzy i zdrajców, a w rzeczywistości byli wielkimi bohaterami i każdy Polak powinien mieć to w pamięci. Patriotyczny tatuaż to świetny przykład ukazania swojej więzi z całym narodem. Nie pozwólmy na to, żeby pamięć o żołnierzach wyklętych zaniknęła w świadomości polskiego społeczeństwa.

  Tatuaż napis w języku angielskim na przedramieniu chłopaka

  „My Father said to me one day… One Life, One Love, One City”
  „Pewnego dnia rzekł do mnie ojciec… Jedno życie, jedna miłość, jedno miasto”

  Mądrości przekazywane przez rodziców dla swoich dzieci mają ogromne znaczenie. To oni doskonale wiedzą jakie pułapki czekają na ciebie w dorosłym życiu i bazując na własnych doświadczeniach, chcą uchronić cię przed popełnieniem tych samych błędów co oni. Na powyższym zdjęciu zawarte są ważne wartości w życiu mężczyzny i warto sobie czasem o nich przypomnieć.

  Tatuaż napis w języku angielskim na palcach męskich dłoni

  „Stay True” / „Pozostań prawdziwym”

  Na temat tego tatuażu można niewiele napisać, a to dlatego, że niesie ze sobą bardzo proste przesłanie. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, by na siłę się komuś przypodobać. Żyj w zgodzie ze samym sobą, a z pewnością nie będziesz tego żałował.

  Tatuaż drzewo i napis w języku angielskim na przedramieniu

  „I climbed the tree to see the world”
  „Wspiąłem się na drzewo po to, by zobaczyć świat”

  • The Cinematic Orchestra

   Metafora tego, że aby poznać dokładnie świat, trzeba stale się rozwijać i podnosić swój poziom wiedzy. Z góry wszystko wygląda zgoła inaczej i właśnie dlatego warto zdobywać szczyty i stamtąd podziwiać świat.

   Tatuaż napis po łacinie na męskim przedramienu

   „Aut caesar, aut nihil”
   „Albo być Cezarem, albo być nikim”

   • Cezar Borgia

    Słowa te wypowiedział Cezar Borgia, który był synem papieża Aleksandra VI oraz księciem Romanii. Był to bezwzględny monarcha, który do swoich celów nie bał się iść po trupach. Znaczenie jest krótkie, niemniej jednak bardzo dosadne i albo zostaniesz kimś, albo nikim, nie ma nic pośrodku.

    O autorze
    macur14

    macur14

    Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

    Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

    Współpraca: [email protected]

    Źródło: Dziarownia.pl, Pinterest

    Dodano: 19.06.2018
    Tagi: Cytaty na tatuaż dla mężczyzn