Witaj,
Gościu!

Cytaty na tatuaż dla kobiet #1

Dziewczyny uwielbiają tatuaże w formie napisów i na potwierdzenie swojej tezy zachęcam do rzucenia okiem na galerię na tym portalu gdzie widać to najdobitniej. Z tego względu przygotowałem listę paru cytatów, którymi można przyozdobić swoje ciało.

Tatuaż napis na stopie o wierze, nadziei i miłości

„Faith, Hope and Love” / „Wiara, Nadzieja i Miłość”

Tatuaże na stopie są w szczególności popularne wśród płci pięknej. Cytat ze zdjęcia ma w sobie filozoficzne przemyślenia, które sprawiają, że bardziej zastanawiamy się nad naszym codziennym życiem. Zapewne każdy fan powieści Tolkiena zna te słowa i być może ludzie, którzy nie są zaznajomieni z twórczością brytyjskiego pisarza, odnajdą w tym cytacie coś, co ich również poruszy.

Zadbaj o sens, a wtedy dźwięki same o siebie zadbają.

„Take care of the sense, and the sounds will take care of themselves.”
„Tatuaż napis na żebrach dla dziewczyny”

 • Lewis Caroll

„Alicja w Krainie Czarów” to bez wątpliwości książka, która jest klasykiem gatunku. Bazując na treści tego tytułu, można stworzyć bardzo fajny tatuaż, który będzie skłaniał do refleksji. Powyższe zdjęcie jest tylko jednym z wielu przykładów jak korzystać z twórczości autora. Wielu ludzi wykorzystuje treść książki do tworzenia ciekawych tatuaży fantasy.

Niepewna, nieustraszona, być może nieśmiertelna, decydowanie zakochana

„Uncertain intrepid possibly immortal decidedly in love”
„Świeży tatuaż z cytatem na plecach u kobiety”

 • Tom Robbins

Powyższy tekst wyszedł spod pióra amerykańskiego pisarza Toma Robbinsa. Jego specjalnością były książki, w których miały miejsce dzikie historie wywiązujące się między dwójką ludzi. Kobiece postacie były u niego bardzo dobrze zarysowane, co z pewnością pokazuje zamieszczony tutaj cytat.

Tatuaż napis na kobiecym barku

„Who is more real?.” / „Kto jest bardziej prawdziwy?”

Uważasz, że nie okłamujesz sam siebie, jeżeli chodzi o twój wizerunek? A może to właśnie ty jesteś tym prawdziwym, a jedynie inni w twoim otoczeniu udają. Na to pytanie możesz odpowiedzieć tylko ty sam.

Tatuaż napis na przedramieniu

„Do what you Love” / „Rób to co kochasz”

Jeśli przez całe swoje życie będziesz robił rzeczy, na których mało ci zależy, to w pewnym momencie zorientujesz się, że przez cały ten czas nie zrobiłeś praktycznie nic, co miałoby dla ciebie największe znaczenie. Wtedy jest już za późno na zmianę przeszłości, dlatego w życiu kieruj się tym, co dyktuje ci serce. Czcionka tekstu nawiązuje do słynnego Walta Disneya, więc może warto zobaczyć inne bajkowe tatuaże?

Tatuaż napis na stopie i Myszka Miki

„If you can dream it, you can do it”
„Jeżeli możesz coś wyśnić, to możesz to zrobić”

 • Walt Disney

Walt Disney jest osobą kojarzoną na całym świecie, a stworzone przez niego bajki wychowały wiele pokoleń. Gdy wypowiadał się, potrafił robić to w jedyny i niepowtarzalny sposób. Zamieszczony tu cytat opowiada o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Tatuaż cytat z motylkiem na żebrach u kobiety

„Forget your past, forgive yourself, and begin again” / „Zapomnij o swojej przeszłości, wybacz samemu sobie i zacznij od początku”

Czasem, gdy czujesz, że w twoim życiu jest coś nie tak, musisz zrobić rachunek sumienia i zastanowić się nad kolejnymi krokami. Aby całkowicie uwolnić się od ciężkiej dla ciebie przeszłości, musisz kompletnie o niej zapomnieć i zostawić ją w tyle. Skonfrontuj się z tym, ile popełniłeś błędów i zacznij wszystko od początku, z czystą kartą.

Tatuaż z napisem na żebrach dla dziewczyny

„She flies by her own wings”
„Ona leci na jej własnych skrzydłach”

 • Jesse Quinn Thornton

  W oryginale brzmiało to „Alis volat propriis”, a zwrot ten pochodzi z latynoskiej kultury. Oznacza on, że nosząca ten tatuaż osoba jest jedyna w swoim rodzaju i jest prawdziwą indywidualnością.

  Wytatuowany napis na plecach u dziewczyny

  „When the power of love overcomes the love of power then the world will know peace”
  „Kiedy siła miłości przezwycięży miłość do siły (władzy), świat pozna pokój”

  • Jimi Hendrix

   Słowa wypowiedziane przez najlepszego gitarzystę wszechczasów, czyli Jimiego Hendrixa. Jego spostrzeżenie jest nad wyraz trafne i myślę, że ludzie trzeźwo myślący by się z nim jak najbardziej zgodziły. Tekst ten posiada ewidentnie pacyfistyczny wydźwięk i dla osoby reprezentującej podobne wartości będzie strzałem w dziesiątkę na tatuaż.

   O autorze
   macur14

   macur14

   Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

   Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

   Współpraca: [email protected]

   Źródło: Dziarownia.pl, Pinterest

   Dodano: 11.06.2018
   Tagi: Cytaty na tatuaż dla kobiet