Witaj,
Gościu!

Artykuły z kategorii Cytaty na tatuaż

Cytaty na tatuaż z pozytywnym przekazem

Cytaty na tatuaż - 30.05.2024

W życiu nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i nie raz, nie dwa i nawet nie trzy, tylko znacznie więcej razy zdarzy się sytuacja, która położy tak zwaną kłodę pod nogi. Mimo tego warto patrzeć pozytywnie na otaczający nas świat, pamiętając o tym, że zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Zawarte w tym krótkim artykule cytaty na tatuaż, mówią własnie o pozytywnym nastawieniu i uwierzeniu w siebie i swoje możliwości.

Cytaty na tatuaż mówiące o śmierci

Cytaty na tatuaż - 13.11.2021

Nikt Śmierci nie wdział, nikt Śmierci nie słyszał, ale każdy wie, że śmierć prędzej, czy później po niego przyjdzie. Taka jest kolej rzeczy i jeszcze nikomu nie udało się tego schematu przełamać. W prawdziwym życiu rzecz jasna. Śmierć nie jest obcym tematem dla większości ludzi, co objawia się również w tatuażach, a konkretniej mówiąc w wytatuowanych cytatach mówiących o śmierci. Nie będą to jednak przykłady mówiące tylko i wyłącznie o stracie bliskiej osoby, a raczej o śmierci jako takiej.

Cytaty na tatuaż poświęcone mamie

Cytaty na tatuaż - 20.02.2020

Gdyby nie nasi rodzice nigdy byśmy nie przyszli na świat. To oni dali nam życie, z dwóch indywidualności tworząc kolejną, naszą. Mama powinna zajmować wyjątkowe miejsce w sercu każdego człowieka, dlatego przygotowałem dla was tatuowane cytaty, które odnoszą się właśnie do więzi z mamą. Bywa z tym różnie, ale jedno jest pewne, nie ma większej miłości ponad tą matczyną.

Cytaty na tatuaż dla kobiet i mężczyzn #3

Cytaty na tatuaż - 19.06.2018

Unikalnych pomysłów na tatuaże można szukać praktycznie we wszystkim, co nas otacza. Sprawa wygląda podobnie, jeżeli chodzi o napisy i zarówno w książkach, jak i filmach można spotkać ich multum. Coś z tej kategorii można wyczytać wśród zdjęć zamieszczonych poniżej, ale oprócz nich jest coś jeszcze, lecz to już musisz sprawdzić sam.

Cytaty na tatuaż dla kobiet #4

Cytaty na tatuaż - 19.06.2018

Egzystencjonalne treści w tatuażach są ponadczasowe i można się z nimi łatwo utożsamić. Uniwersalność takich sentencji jest ich wielkim atutem i praktycznie każdy po ich przeczytaniu może doszukać się analogii do samego siebie. Wystarczy, że zerkniesz poniżej, to będziesz mógł się przekonać o tym osobiście.

Cytaty dla mężczyzn #3

Cytaty na tatuaż - 19.06.2018

Tatuowanie przeróżnych sentencji trwa w najlepsze i nic nie zapowiada tego, żeby coś miało się w tej kwestii zmienić. Z tego powodu nie mogę pozwolić, na to by zabrakło wam inspiracji na ten temat. Pamiętaj, żeby dobrze zastanowić się przed wrzuceniem tuszu pod skórę, byś później nie miał czego żałować.

Cytaty na tatuaż dla kobiet #3

Cytaty na tatuaż - 14.06.2018

Refleksyjne sentencje są doskonałym materiałem na dobry tatuaż. Są ludzie, dla których w tej sztuce jest zbędny przekaz i stawiają tylko na wizualny efekt. Jednakże cała masa osób woli, żeby tatuaż miał znaczenie, przez co staje się bardziej osobisty. W tej części znajdziesz właśnie takie motywy.

Cytaty na tatuaż dla kobiet #2

Cytaty na tatuaż - 14.06.2018

Poniżej można znaleźć cytaty dotyczące radzenia sobie z ciężkimi sytuacjami w życiu, których zapewne każdy z nas miał co najmniej kilka. Są to bardziej propozycje dla przedstawicielek płci pięknej, ale męska część społeczeństwa być może odnajdzie w tu coś dla siebie i przerobi to na swój bardziej szorstki styl.