Witaj,
Gościu!

Cytaty na tatuaż z pozytywnym przekazem

W życiu nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i nie raz, nie dwa i nawet nie trzy, tylko znacznie więcej razy zdarzy się sytuacja, która położy tak zwaną kłodę pod nogi. Mimo tego warto patrzeć pozytywnie na otaczający nas świat, pamiętając o tym, że zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Zawarte w tym krótkim artykule cytaty na tatuaż, mówią własnie o pozytywnym nastawieniu i uwierzeniu w siebie i swoje możliwości.

wytatuowany napis z kwiatami na ramieniu

Be your own sun / bądź swoim własnym słońcem

Nie uzależniaj własnego dobrego samopoczucia od innych ludzi. To właśnie ty masz wpływ na to jak się czujesz, będąc dla siebie słońcem, które będzie umieć rozpromienić każdy dzień i nakręcać do działania. Kto jak nie my sami wytyczamy sobie drogę? No właśnie.

Delikatny tatuaż wykonany prostą czcionką z dodatkiem polnych kwiatów, umieszczony na ręce tak, aby przypominał o tej jakże istotnej sprawie.

tatuaż napis na boku kobiecej stopy

Keep moving forward / idź ciągle do przodu

Co by się nie działo, nie pozwól się zatrzymać w swoich planach, marzeniach, czy codziennych działaniach. Nawet jak czasem trzeba zrobić dwa kroki do tyłu, to pamiętaj, że od razu należy wykonać kolejny do przodu. Nieustępliwość to słowo klucz.

Tatuaż na stopie wykonany dwoma stylami czcionki co jest idealnym pomysłem, patrząc po tym, że cytat dotyczy poruszania się naprzód.

tatuaż napis pod piersiami underboob

You are so much more / jesteś kimś o wiele więcej (wyjątkowym)

Niestety często dajemy sobie wmówić, że jesteśmy małowartościowi, że inni są od naz znacznie lepsi w wielu dziedzinach życia. Być może czasem faktycznie tak jest, ale nie czyni to z nas gorszych ludzi tylko z tego powodu. Każdy człowiek ma w sobie potencjał, który trzeba wydobyć na światło dzienne.

Napis został wytatuowany w tak zwanej strefie underboob, czyli pod piersiami, co już samo w sobie jest intrygujące i może wskazywać na pewną dwuznaczność.

wytatuowany napis na żebrach u dziewczyny

Go live / idź i żyj

Prosty jak budowa cepa przekaz, który mówi o tym, że życie nie jest tylko po to, aby je po prostu przeżyć, chodząc do pracy i wpadając przy tym w monotonię codzienności. Życie jest zbyt krótkie i fajnie jest z niego korzystać w taki sposób, aby dostarczyło nam wielu wspomnień na starość. Róbmy coś więcej, czerpmy z życia garściami!

Mocno zakręcony minimalistyczny tatuaż, zarówno w wyglądzie jak i w przekazie. Chciałoby się żec krótko, zwięźle i na temat.

tatuaż napis na przedramieniu u dziewczyny

Make it count / spraw by to się liczyło

Nadaj swemu życiu sens, znajdź coś, co będzie ci dawać radość i nakręci cię do działania. Niech twoje czyny będą coś warte i pamiętaj, że w bezsensie sens jest jedynym awansem.

Ładnie stylistycznie czcionka, która nie przeszkadza w rozczytaniu i zrozumieniu słów, co nie zawsze jest tak oczywiste przy tatuażach z napisami.

Warto przeczytać: Cytaty na tatuaż mówiące o relacji córki z mamą

Dodano: 30.05.2024
Tagi: Cytaty na tatuaż dla kobiet