Witaj,
Gościu!

Artykuły Cytaty na tatuaż dla kobiet

Cytaty na tatuaż poświęcone mamie

Cytaty na tatuaż - 20.02.2020

Gdyby nie nasi rodzice nigdy byśmy nie przyszli na świat. To oni dali nam życie, z dwóch indywidualności tworząc kolejną, naszą. Mama powinna zajmować wyjątkowe miejsce w sercu każdego człowieka, dlatego przygotowałem dla was tatuowane cytaty, które odnoszą się właśnie do więzi z mamą. Bywa z tym różnie, ale jedno jest pewne, nie ma większej miłości ponad tą matczyną.

Cytaty na tatuaż dla kobiet i mężczyzn #3

Cytaty na tatuaż - 19.06.2018

Unikalnych pomysłów na tatuaże można szukać praktycznie we wszystkim, co nas otacza. Sprawa wygląda podobnie, jeżeli chodzi o napisy i zarówno w książkach, jak i filmach można spotkać ich multum. Coś z tej kategorii można wyczytać wśród zdjęć zamieszczonych poniżej, ale oprócz nich jest coś jeszcze, lecz to już musisz sprawdzić sam.

Cytaty na tatuaż dla kobiet #4

Cytaty na tatuaż - 19.06.2018

Egzystencjonalne treści w tatuażach są ponadczasowe i można się z nimi łatwo utożsamić. Uniwersalność takich sentencji jest ich wielkim atutem i praktycznie każdy po ich przeczytaniu może doszukać się analogii do samego siebie. Wystarczy, że zerkniesz poniżej, to będziesz mógł się przekonać o tym osobiście.

Cytaty na tatuaż dla kobiet #3

Cytaty na tatuaż - 14.06.2018

Refleksyjne sentencje są doskonałym materiałem na dobry tatuaż. Są ludzie, dla których w tej sztuce jest zbędny przekaz i stawiają tylko na wizualny efekt. Jednakże cała masa osób woli, żeby tatuaż miał znaczenie, przez co staje się bardziej osobisty. W tej części znajdziesz właśnie takie motywy.

Cytaty na tatuaż dla kobiet #2

Cytaty na tatuaż - 14.06.2018

Poniżej można znaleźć cytaty dotyczące radzenia sobie z ciężkimi sytuacjami w życiu, których zapewne każdy z nas miał co najmniej kilka. Są to bardziej propozycje dla przedstawicielek płci pięknej, ale męska część społeczeństwa być może odnajdzie w tu coś dla siebie i przerobi to na swój bardziej szorstki styl.

Cytaty na tatuaż dla kobiet #1

Cytaty na tatuaż - 11.06.2018

Dziewczyny uwielbiają tatuaże w formie napisów i na potwierdzenie swojej tezy zachęcam do rzucenia okiem na galerię na tym portalu gdzie widać to najdobitniej. Z tego względu przygotowałem listę paru cytatów, którymi można przyozdobić swoje ciało.