Witaj,
Gościu!

Cytaty na tatuaż dla kobiet i mężczyzn #2

Konkretna dawka cytatów, które być może komuś spodobają się na tyle, aby chciał je wytatuować na swojej skórze. Ludzie często nie mogą sami wymyślić czegoś fajnego, dlatego mogą zajrzeć tutaj aby poszukać troszeczkę inspiracji i mam nadzieję, że jak najbardziej ją tu znajdą.

Świeży tatuaż napis na łopatce u dziewczyny

„For one so small You seem so strong”
„Dla kogoś tak mała wydajeść się tak silna”

 • Phil Colins

  Phila Colinsa nie trzeba chyba nikomu przedstawiać w końcu jego przeboje do tej pory lecą w każdym radiu. Potrafi on śpiewać o miłości w tak wyjątkowy sposób, że tej muzyce nie oprze się żadna dziewczyna. To tylko jeden wers spośród wielu, które można wyjąć z jego piosenek i śmiało sobie wytatuować. Tatuaż miłosny jak znalazł.

  Tatuaż napis na żebrach u dziewczyny

  „Celebrate this chance to be alive and breathing”
  „Ciesz się swoją szansą na bycie żywym i oddychaj”

  • Tool

   Nic dodać, nic ująć. Pojawiłeś się na tym świecie nie bez powodu i nie możesz całego swojego życia spędzić na prezentowaniu biernej postawy. Życie to coś więcej niż wstawanie rano i zasypianie wieczorem. Codzienność trzeba wypełnić momentami, które później przerodzą się w świetne wspomnienia.

   Tatuaż cytat i portret chłopaka palącego papierosa

   „Who wants flowers when you’re dead? Nobody.”
   „Kto chciałby kwiaty będąc martwym? Nikt.”

   • Bring Me The Horizon

   Cytat pochodzi od zespołu Bring Me The Horizon i trudno się z nim nie zgodzić. Gdy jesteś martwy, to jesteś martwy i kwiaty na twoim grobie niczego nie zmienią. Czuć w tym wersie pesymistyczny akcent i to całkiem spory, ale z drugiej strony można to zinterpretować w inny sposób. Ktoś stąpający twardo po ziemi mógłby wrzucić to na swoją skórę, by pokazać, jakie jest jego nastawienie do życia. Innymi słowy, wymieszanie racjonalizmu z przymrużeniem oka.

   Tatuaż napis kaligraficzny na klatce u chłopaka

   „Too Wild to Live You Too Rare to Die” / „Zbyt dziwny by żyć, zbyt rzadki by umrzeć”

   Bycie osobą jedyną w swoim rodzaju to dobra rzecz, ale czasami jesteśmy tak ekscentryczni dla reszty społeczeństwa, że mało kto nas rozumie. Bycie kolorowym na tle pozostałych ludzi, którzy są nijacy to nie powód do zmartwień. To piękny tatuaż kaligraficzny, do którego wykonania posłużyła fajna czcionka.

   Tatuaż napis dla dziewczyny na żebrach

   „Beneath Lay Words That Suffocate” / „Pod słowami, które się dławią”

   Często ludzie chcą wyznać coś ważnego drugiej osobie, ale nie mają w sobie wystarczająco odwagi. To pod tymi słowami kryją się dławione uczucia, które chciałyby wyjść na zewnątrz.

   Słuchałam rytmu swego serca… jestem, jestem, jestem

   „I listened to the bray of my heart… I am I am I am”
   „Słuchałam rytmu swego serca… jestem, jestem, jestem”

   • Sylvia Plath

   Cytat odzwierciedla poczucie stabilności wzrastające w człowieku. Słowa te zostały wypowiedziane na pogrzebie przez bohaterkę książki The Bell Jar autorstwa Sylvi Plath. Kobieta boryka się z problemami psychicznymi i zdaje sobie sprawę z tego, że wciąż żyje i wszystko zaczyna wracać do normy.

   Tatuaż cytat filozofa Konfucjusza

   „Everything has beauty, but not everyone sees it….”
   „Każdy ma w sobie piękno, lecz nie każdy jest w stanie je zauważyć….”

   • Konfucjusz

    Piękno nie tyczy się tylko i wyłącznie wyglądu zewnętrznego, na co słusznie zwrócił uwagę Konfucjusz. To także nasze wewnętrzne zalety, których nie widać na pierwszy rzut oka i często bywa tak, że ktoś, kto tam nie przypadł do gustu po bliższym poznaniu, jest przez nas bardziej pozytywnie odbierany.

    Tatuaż napis na brzuchu dla dziewczyny

    „And miles to go before i sleep”
    „Muszę przejść milę, zanim zasnę”

    • Celine Dion

     Werset wyrwany prosto z piosenki Céline Dion, która opowiada o miłości. Wokalistka wymienia w niej po kolei, co by zrobiła dla swojego ukochanego by już zawsze byli razem. Te kilka słów może również odnosić się do osób, które nie potrafią usiedzieć na miejscu.

     Tatuaż cytat przy nadgarstku

     „Even angels fall”
     „Nawet anioły upadają”

     • Jessica Riddle

      Dowód na to, iż nawet ludzie będący istnym okazem dobroci w wyniku różnych zawirowań życiowych mogą zejść na złą drogę. Nic nie jest pewne do końca bowiem, zarówno dobry może stać się złym, jak i również zły może zostać kimś dobrym.

      Tatuaż napis dla mężczyzny na klatce piersiowej

      „Your Nightmares are My Dreams” / „Twoje koszmary są moimi marzeniami”

      Bycie twardym w życiu popłaca i w momencie, gdy dla kogoś coś jest istną tragedią, z jaką nie jest w stanie sobie poradzić to osoby z tak zwaną grubą skórą, radzą sobie z tym z niebywałą lekkością.

      O autorze
      macur14

      macur14

      Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

      Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

      Współpraca: [email protected]

      Źródło: Dziarownia.pl, Pinterest

      Dodano: 11.06.2018
      Tagi: Cytaty na tatuaż dla kobiet, Cytaty na tatuaż dla mężczyzn