Witaj,
Gościu!

Cytaty na tatuaż dla kobiet #4

Egzystencjonalne treści w tatuażach są ponadczasowe i można się z nimi łatwo utożsamić. Uniwersalność takich sentencji jest ich wielkim atutem i praktycznie każdy po ich przeczytaniu może doszukać się analogii do samego siebie. Wystarczy, że zerkniesz poniżej, to będziesz mógł się przekonać o tym osobiście.

Tatuaż z pozytywnym napisem na nadgarstku u dziewczyny

„Think positive” / „Myśl pozytywnie”

Życie jest zbyt krótkie na to, abyś ciągle zaprzątał sobie głowę negatywnymi myślami. Katowanie siebie w ten sposób donikąd nie prowadzi, więc lepiej skupić się na samych pozytywach. Myśl pozytywnie, a zobaczysz, jak wszystko odmieni się na lepsze.

ZTatuaż cytat z Alicji w Krainie Czarów

„As Lost As Alice As Mad As The Hatter” / „Zagubiona tak jak Alicja, szalona tak jak Kapelusznik”

Nawiązanie do dwóch kluczowych postaci z książki "Alicja w Krainie Czarów". Główna bohaterka na początku swojej przygody nie mogła odnaleźć się w nowym otoczeniu, natomiast Kapelusznik to typowy ekscentryk, który już dawno przekroczył granicę szaleństwa. Z tych dwóch osobowości może wyjść tylko i wyłącznie coś nietuzinkowego. Jeżeli czujesz, że masz w sobie coś z powyższych bohaterów, to te dwa wersy mogą być dla ciebie.

Tatuaż napis o pokoju i wojnie na obojczyku i piórko

„Make Love No War”
„Czyń miłość, nie wojnę”

 • Penelope i Franklin Rosemont

Hasło, które powstało w czasach gdy Stany Zjednoczone toczyły wojnę w Wietnamie. W tamtym okresie narodził się ruch hipisowski, który reprezentował antywojenne poglądy. Gdyby każdy człowiek wobec drugiego zachowywał się, tak jak należy, wiele konfliktów mogłoby odejść w niepamięć. Niestety to hasło nie ma wystarczającej mocy przebicia na świecie, ale jest jak najbardziej warte uwagi.

Tatuaż napis na plecach dziewczyny

„Tough times don’t last, but tough people do..”
„Trudne czasy nie trwają wiecznie, ale twardzi ludzie już tak.”

 • Robert Shuller

  Nic nie może trwać wiecznie, co zostało dokładnie podsumowane przez historię człowieka na tej planecie. Po ciężkich czasach prędzej czy później nadejdą lepsze lata i wice wersa. Jednakże ktoś twardy nie zmięknie z dnia na dzień i choćby wydarzyło się coś, czego jeszcze ten świat nie widział, to z pewnością zostaną na nim ludzie, którzy będą w stanie poradzić sobie w trudnej rzeczywistości.

  Seksowny tatuaż na boku dziewczyny

  „Fear is the mind killer”
  „Strach zabija myślenie”

  • Frank Herbert

   Nie raz pewnie byłeś w sytuacji, gdy strach odcinał ci racjonalne myślenie albo paraliżował twoje ruchy. Nikt nie lubi czuć się w ten sposób, ale często jest to silniejsze od nas samych. Przełamanie strachu to wielki krok, dlatego stale trzeba zwiększać swoją odwagę, by zawsze móc trzeźwo myśleć.

   Tatuaż napis z uśmiechem na kobiecym bicepsie

   „You become what you think about”
   „Stajesz się tym o czym myślisz”

   • Earl Nightingale

    Nie da się ukryć, że pomiędzy tym, o czym myślisz, tym jaką jesteś osobą oraz tym do jakiego ideału dążysz, jest wyraźne połączenie. Często w naszej wyobraźni tworzymy obrazy samych siebie, które mocno różnią się od tego, z czym mamy do czynienia, spoglądając codziennie w lustro. Widząc różnicę, między naszym wyobrażeniem a rzeczywistością możemy stwierdzić, jak wiele nam zostało do osiągnięcia celu. Wszystko zaczyna się w głowie i to właśnie tam należy w pierwszej kolejności zrobić porządek.

    Krótki wytatuowany napis na boku dłoni kobiety

    „Capture moments” / „Chwytaj chwile”

    Tytuł piosenki, która dla wielu będzie uznana za strasznie wulgarną. Wystarczy spojrzeć na cały tekst, aby wiedzieć, o czym jest mowa. Osoba z takim tatuażem deklaruje, że łatwo się nie podda i bardzo dobrze, bo lepiej utrzymywać się na tafli wody niż pójść na samo dno.

    Tatuaż na obojczyku - cytat z odlatującymi ptakami

    „Inhale the future, exale the past” / „Wchłaniaj przyszłość, pozbądź się przeszłości”

    Będąc uwięzionym w przeszłości, zawsze będziemy na straconej pozycji. Czasem trzeba po prostu o czymś lub o kimś zapomnieć i odpuścić, aby móc ruszyć dalej ze swoim życiem. Tylko tak można w pełni rozwinąć skrzydła i ruszyć ku temu, co przygotowała dla nas przyszłość. Tak samo jak tatuaż ptaków odlatujących od tekstu. Nie zostały umieszczone tam bez przyczyny.

    Tatuaż cytat przy nadgarstku u dziewczyny

    „Open your eyes” / „Otwórz oczy”

    Wiele osób ma klapki na oczach, przez co odbierają otaczający ich świat w nieprawidłowy sposób. Nie wszystko jest czarno-białe i często trzeba zajrzeć za kurtynę, aby przekonać się na własnej skórze, co się za nią kryje. Całe mnóstwo ludzi nie dba o rozwijanie swojej świadomości, przez co o wielu rzeczach nie mają kompletnego pojęcia i tkwią w zakłamanej rzeczywistości, uznając ją za słuszną i niepodważalną. Otwórz oczy i zobacz co dzieje się wokół ciebie.

    Tatuaż balon na nadgarstku i wytatuowany napis

    „Let it go” / „Odpuść”

    Nie rozdrapuj starych ran, tylko puść wszystko w niepamięć, a bez dwóch zdań zrobi się tobie lżej na sercu. Wiem, że łatwiej jest to powiedzieć niż faktycznie zrobić, ale gdy już zbierzesz się na ten krok, będzie on kluczowy dla twojego szczęścia.

    O autorze
    macur14

    macur14

    Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

    Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

    Współpraca: [email protected]

    Źródło: Dziarownia.pl, Pinterest

    Dodano: 19.06.2018
    Tagi: Cytaty na tatuaż dla kobiet