Witaj,
Gościu!

Cytaty na tatuaż dla kobiet #3

Refleksyjne sentencje są doskonałym materiałem na dobry tatuaż. Są ludzie, dla których w tej sztuce jest zbędny przekaz i stawiają tylko na wizualny efekt. Jednakże cała masa osób woli, żeby tatuaż miał znaczenie, przez co staje się bardziej osobisty. W tej części znajdziesz właśnie takie motywy.

Tatuaż z ładną czcionką na kobiecej stopie

„Be the change” / „Bądź zmianą”

Jeżeli chcesz wymagać od innych, tego by się zmienili, sam musisz zacząć od siebie. Niby to banał, ale tak jest i być może to ty zainspirujesz innych swoją przemianą do tego, żeby ludzie wymagali od siebie znacznie więcej, niż ma to miejsce obecnie.

Tatuaż z ostrą czcionką na obojczyku u dziewczyny

„To err is human to forgive divine”
„Ludzkim jest błądzić, a boskim jest przebaczać”

 • Alexander Poe

  Człowiek jest istotą, która nie jest idealna i często popełnia wiele błędów w trakcie swojej życiowej wędrówki. Jest to całkowicie zrozumiałe dlatego, że najlepiej uczymy się na błędach, których nikt nie jest w stanie uniknąć. Trzeba jednak pamiętać, że przebaczenie drugiej osobie zbliża nas do Boga. Nie samymi tatuażami religijnymi należy okazywać swą wiarę, ale również (a nawet przede wszystkim) swymi czynami, o czym warto pamiętać.

  Tatuaż napis po włosku na karku u dziewczyny

  „La Vita e Bella”
  „Życie jest piękne”

  • Roberto Benigni

  Jest to tytuł włoskiego filmu, który opowiada o życiu w obozie koncentracyjnym. Nawet w tak ciężkich realiach główny bohater próbuje przekonać innych, że życie nadal jest piękne i nie warto się poddawać. Film zdecydowanie motywuje do działania i radzenia sobie z własnymi problemami, które przecież nie są takie przytłaczające jak te podczas trwającej wojny.

  Największe sztormy życia dowodzą siły naszych kotwic.

  „Life’s roughest storms prove the strength of our anchors.” / „Tatuaż napis z kotwicą na kobiecej stopie”

  Człowiek poznaje swoje prawdziwe ja w chwilii, gdy wystawiony jest na próbę. Tylko wtedy możesz sprawdzić tak naprawdę, na co się stać i jak bardzo jesteś silny. Życiowe trudności kształtują i hartują nas samych niczym stal. Tatuaż kotwicy jest miłym dodatkiem i po prostu ładnie wygląda.

  Tatuaż napis i łódka pomiędzy kobiecymi piersiami

  „We all float down here”
  „Wszyscy tu pływamy”

  • Stephen King

   Powyższy cytat pochodzi z powieści niezawodnego autora, czyli samego Stephena Kinga, która nosi tytuł „TO”. Jest to absolutna klasyka, jeżeli chodzi o horrory i każdy fan tego gatunku z pewnością ją zna doskonale. Ostatnio do kin wyszedł film na podstawie tej książki, który zebrał bardzo pozytywne recenzje.

   Tatuaż cytat z piosenki Rihanny na barku u kobiety

   „Never failure, always a lesson”
   „Żadnych porażek, tylko nauczki”

   • Rihanna

    W życiu łatwo wpaść w pułapkę samo niezadowolenia, które pompuje w nas negatywne myśli. Zamiast myśleć o swoich nieudanych czynach, jako o porażkach trzeba wyciągać z nich należyte wnioski i zamienić je w nauczkę. Jest to także motto życiowe gwiazdy pop Rihanny.

    Tatuaż z cytatem na obojczyku dla kobiet

    „I refuse to sink.”
    „Nie zgadzam się na utonięcie.”

    • Blood On The Dance Floor

     Tytuł piosenki, która dla wielu będzie uznana za strasznie wulgarną. Wystarczy spojrzeć na cały tekst, aby wiedzieć, o czym jest mowa. Osoba z takim tatuażem deklaruje, że łatwo się nie podda i bardzo dobrze, bo lepiej utrzymywać się na tafli wody niż pójść na samo dno.

     Tatuaż krótki napis na nadgarstku u dziewczyny

     „You get what you give” / „Dostajesz to co sam od siebie dajesz”

     Prosty przekaz, który mówi o tym, że jeśli będziesz dawał od siebie pozytywną energię, to samo dostaniesz w zamian. W przypadku gdy będziesz prezentował negatywną postawę, to samo wróci do ciebie.

     Tatuaż napis po łacińsku na plecach u dziewczyny

     „Amor Vincit Omnia” / „Miłość zwycięża wszystko”

     Łacińskie sentencje są obecne w sztuce tatuażu już od dawna i są miłą odmianą od tych, które na skórze występują w języku angielskim. Można wiele mówić o miłości, ale pewnym jest to, że jest ona w stanie pokonać wszelakie przeciwności losu i złączyć ze sobą dwoje ludzi. Potwierdzeniem tego faktu niech będą liczne tatuaże dla par.

     Tatuaż napis dotyczący rodziny na łopatce u kobiety

     „Family is a haven in a heartless world”
     „Rodzina jest rajem w bezdusznym świecie”

     • Christopher Lasch

      Kolejny cytat, pod którym można podpisać się obydwiema rękoma. Świat jest bezlitosny i często nie wybacza popełnionych błędów, jednak rodzina zawsze będzie cię wspierać, nie bacząc na okoliczności. Tylko ona tak naprawdę się liczy i dobrze jest mieć ją przy sobie.

      O autorze
      macur14

      macur14

      Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

      Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

      Współpraca: [email protected]

      Źródło: Dziarownia.pl, Pinterest

      Dodano: 14.06.2018
      Tagi: Cytaty na tatuaż dla kobiet