Witaj,
Gościu!

Artykuły z kategorii Newsy

Mateusz Grzesiak opowiada o tym, co mówią o nas samych tatuaże

Newsy - 01.07.2020

O personie, jaką jest Mateusz Grzesiak, można powiedzieć wiele rzeczy, lecz w tym tekście chciałbym skupić się jedynie na interesującym temacie, który poruszył w niedawno emitowanym programie śniadaniowym jednej z popularnych w naszym kraju stacji telewizyjnych. Od jakiegoś czasu występuje na ów antenie w charakterze konsultanta do spraw związanych z szeroko pojętą psychologią i zjawiskami międzyludzkimi, które zachodzą w jej obrębie. Tym razem na tapetę postanowiono wziąć temat tatuaży i tego, co potrafią powiedzieć o nas samych. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że włączając telewizor do śniadania, zastanę tam rozważanie na temat znaczeń tatuaży i muszę powiedzieć, że zostałem pozytywnie zaskoczony.

Mąż przez 40 lat kontrolował jej wygląd. Po jego śmierci w końcu wyzwoliła swoją miłość do tatuażu. Teraz jej skóra w 91% pokryta jest tuszem

Newsy - 13.03.2019

Charlotte Guttenberg – jeszcze niedawno żona żyjąca pod piętnem ograniczeń swojego męża, a teraz rekordzistka Guinnessa w kategorii „Najbardziej Wytatuowana Seniorka”. Po śmierci partnera postanowiła realizować swoją miłość do tatuażu i w ciągu kilku lat jej ciało w ponad 91% zostało pokryte tuszem.