Witaj,
Gościu!

Artykuły z kategorii Newsy

Tatuaż z okazji ukończenia 100 lat? Oczywiście, że tak!

Newsy - 04.03.2022

Gloria to kobieta w podeszłym wieku, która swoim stylem życia dobitnie pokazuje, że wiek to tylko liczba i nie ma, co się nią sugerować. Patrząc na nią ciężko uwierzyć, że właśnie skończyła 100 lat, a co najlepsze z tej okazji postanowiła zrobić sobie prezent, taki jaki można otrzymać tylko i wyłącznie w studiu tatuażu.

Friz i Wersow zrobili wspólny tatuaż

Newsy - 03.12.2021

Friz i Wersow to aktualnie bez wątpienia najwięksi influenserzy jeśli chodzi o polski YouTube. W dodatku od kilku lat są parą, co jeszcze mocniej gruntuje ich pozycję na rodzimym rynku. Oboje są znani z zamiłowania do tatuaży i teraz przyszedł czas na ich wspólną dziarkę.

Tatuaże robione w kościele, duchowni idą z duchem czasu?

Newsy - 01.11.2021

Zza naszą zachodnią granicą od jakiegoś czasu przeprowadzane są kontrowersyjne (przynajmniej z perspektywy ludzi wierzących) akcje, gdzie kościoły przerabiane są na kluby, kawiarnie, a nawet skateparki. Jest to spowodowane tym, że coraz więcej młodych ludzi odwraca się od religii, widząc w niej wiele sprzeczności i zakłamania. Jednak ja nie o tym. W jednym z niemieckich kościołów doszło do czegoś, co w naszych realiach byłoby nie do pomyślenia, otóż przeprowadzono tak zwane „Tatuowanie Przed Ołtarzem”, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszam do przeczytania artykułu.

Pierwsza w historii Nowej Zelandii Minister z tatuażem na twarzy

Newsy - 14.10.2021

W Polsce przedstawiciele parlamentu raczej nie posiadają tatuaży lub się z nimi publicznie nie obnoszą. W końcu pod garniturem i koszulą skrojonymi na miarę można ukryć całkiem sporo rzeczy. Są to jednak tylko spekulacje. Podobnie sprawy mają się w innych europejskich państwach i większości krajów na świecie (tak przynajmniej mi się wydaję). Inaczej sprawa ma się na szczytach władzy w Nowej Zelandii i o tym właśnie chciałbym tutaj napisać.

Były mistrz UFC zrobił tatuaż, który miał mu dać rewanż ze znanym Youtuberem

Newsy - 02.10.2021

W sierpniu miał miejsce pojedynek bokserski pomiędzy byłym mistrzem UFC Tyronem Woodley’em a światowej sławy youtuberem Jake’em Paul’em. Niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył ten drugi, lecz nie to jest dla mnie największa sensacją. W ringu padła propozycja rewanżu pod warunkiem, że przegrany wytatuuje sobie napis „I love Jake Paul”, co trzeba przyznać jest całkiem upokarzające. Jak akcja potoczyła się dalej?

Student z Włoch wytatuował na ręce certyfikat COVID

Newsy - 07.09.2021

Mijają kolejne miesiące a wirus, jakim jest Covid-19 szaleje na świecie. W zależności od kraju sytuacja z nim związana jest dla ludności mniej lub bardziej uciążliwa. Coraz częściej spotkać można się ze specjalnymi certyfikatami, zwanymi również paszportami, które mają pomóc w identyfikowaniu osób, które zdecydowały się na przyjęcie szczepionki na Covid-19. Młody student z Włoch postanowił pójść o krok dalej, tatuując sobie na ręce kod QR, będący odpowiednikiem jego certyfikatu.

Ojciec wytatuował sobie identyczne znamię, jakie ma jego syn

Newsy - 19.06.2021

Każdego z nas dotykają kompleksy odnośnie własnego ciała, większe bądź mniejsze. Jednak niektórym osobom doskwierają one o wiele bardziej w codziennym życiu, czego przykładem może być młody chłopak, na którego ciele znalazło się dużych rozmiarów znamię. Ojciec chłopca zrobił coś, za co należy mu się szacunek, albowiem wytatuował sobie niemalże identyczne znamię jak jego syn, aby ten nie czuł się dłużej osamotniony ze wstydliwym dla niego tematem.