Witaj,
Gościu!

Artykuły z kategorii Newsy

Pierwsza w historii Nowej Zelandii Minister z tatuażem na twarzy

Newsy - 14.10.2021

W Polsce przedstawiciele parlamentu raczej nie posiadają tatuaży lub się z nimi publicznie nie obnoszą. W końcu pod garniturem i koszulą skrojonymi na miarę można ukryć całkiem sporo rzeczy. Są to jednak tylko spekulacje. Podobnie sprawy mają się w innych europejskich państwach i większości krajów na świecie (tak przynajmniej mi się wydaję). Inaczej sprawa ma się na szczytach władzy w Nowej Zelandii i o tym właśnie chciałbym tutaj napisać.

Były mistrz UFC zrobił tatuaż, który miał mu dać rewanż ze znanym Youtuberem

Newsy - 02.10.2021

W sierpniu miał miejsce pojedynek bokserski pomiędzy byłym mistrzem UFC Tyronem Woodley’em a światowej sławy youtuberem Jake’em Paul’em. Niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężył ten drugi, lecz nie to jest dla mnie największa sensacją. W ringu padła propozycja rewanżu pod warunkiem, że przegrany wytatuuje sobie napis „I love Jake Paul”, co trzeba przyznać jest całkiem upokarzające. Jak akcja potoczyła się dalej?

Student z Włoch wytatuował na ręce certyfikat COVID

Newsy - 07.09.2021

Mijają kolejne miesiące a wirus, jakim jest Covid-19 szaleje na świecie. W zależności od kraju sytuacja z nim związana jest dla ludności mniej lub bardziej uciążliwa. Coraz częściej spotkać można się ze specjalnymi certyfikatami, zwanymi również paszportami, które mają pomóc w identyfikowaniu osób, które zdecydowały się na przyjęcie szczepionki na Covid-19. Młody student z Włoch postanowił pójść o krok dalej, tatuując sobie na ręce kod QR, będący odpowiednikiem jego certyfikatu.

Ojciec wytatuował sobie identyczne znamię, jakie ma jego syn

Newsy - 19.06.2021

Każdego z nas dotykają kompleksy odnośnie własnego ciała, większe bądź mniejsze. Jednak niektórym osobom doskwierają one o wiele bardziej w codziennym życiu, czego przykładem może być młody chłopak, na którego ciele znalazło się dużych rozmiarów znamię. Ojciec chłopca zrobił coś, za co należy mu się szacunek, albowiem wytatuował sobie niemalże identyczne znamię jak jego syn, aby ten nie czuł się dłużej osamotniony ze wstydliwym dla niego tematem.

Pierwszy na świecie tatuaż wykonany na odległość

Newsy - 17.03.2021

Niedawno doszło do bez precedensowego wydarzenia, które jest czymś niezwykle pionierskim zarówno dla branży technologicznej, jak i również dla tatuatorskiej. Chodzi o pierwszy na świecie tatuaż, który został wykonany na odległość. Jakby tego było mało, powstał na przedramieniu znanej holenderskiej aktorki. Zaciekawiony jak to w ogóle możliwe? Poniżej wszystko jest dokładnie wyjaśnione, więc zapraszam do lektury.

Mateusz Grzesiak opowiada o tym, co mówią o nas samych tatuaże

Newsy - 01.07.2020

O personie, jaką jest Mateusz Grzesiak, można powiedzieć wiele rzeczy, lecz w tym tekście chciałbym skupić się jedynie na interesującym temacie, który poruszył w niedawno emitowanym programie śniadaniowym jednej z popularnych w naszym kraju stacji telewizyjnych. Od jakiegoś czasu występuje na ów antenie w charakterze konsultanta do spraw związanych z szeroko pojętą psychologią i zjawiskami międzyludzkimi, które zachodzą w jej obrębie. Tym razem na tapetę postanowiono wziąć temat tatuaży i tego, co potrafią powiedzieć o nas samych. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że włączając telewizor do śniadania, zastanę tam rozważanie na temat znaczeń tatuaży i muszę powiedzieć, że zostałem pozytywnie zaskoczony.