Witaj,
Gościu!

Artykuły z kategorii Newsy

Nowa prezenterka TVP z tatuażami!

Newsy - 07.01.2024

Jeszcze w tamtym roku, gdyby ktoś mi powiedział, że prezenterka TVP będzie mieć tatuaże w widocznych miejscach i będzie eksponować je nieskrępowanie na wizji, to bym w to absolutnie nie uwierzył. Jednak niemożliwe stało się możliwe i wraz z nowym rokiem i ze zmianą rządu doszło również do zmian w Telewizji Polskiej i mogę z radością napisać, że jedną z nowych prezenterek została Karolina Opolska, która jest miłośniczką tatuaży i na swoim ciele posiada ich całkiem sporo, co z resztą doskonale widać w ekranie telewizora.

Popek szokuje ludzi nowym tatuażem na twarzy

Newsy - 15.10.2023

Popek potrafi wzbudzać skrajne odczucia wśród społeczeństwa. Jedni go kochają, drudzy nienawidzą, a jeszcze inni po prostu nie rozumieją. Jakby nie było, to trzeba mu przyznać, że jest charakterystyczną postacią, która swoimi wybrykami zapewne jeszcze nie raz zszokuje wielu ludzi. Nie inaczej jest w przypadku jego kolejnej metamorfozy. Mowa tu o obszernym tatuażu na twarzy.

Zmiany przepisów dotyczących tatuaży w polskiej policji

Newsy - 10.01.2023

Nadszedł wiatr nowych zmian w polskiej policji, a przynajmniej zmian, które dotyczą przepisów traktujących o tatuażach i paru innych rzeczach związanych z wyglądem. Jeszcze do niedawna oficjalnie policjant w naszym kraju nie mógł posiadać tatuaży, lecz w ostatnich latach na przepis ten przymykano oko i nie brano go całkowicie na poważnie. Teraz w końcu zostało to formalnie ustanowione nowymi przepisami.

Co naprawdę znajduje się w tuszu do tatuażu?

Newsy - 02.09.2022

Nie każdy zastanawia się nad tym, co kryje się w składzie to tatuażu, bo nie każdego to interesuje. Jednak ci, którzy chcieliby o tym przeczytać, mają niemały problem, ponieważ na etykietach pigmentów producenci nie mają obowiązku umieszczać dokładnego spisu składników, które posłużyły do jego stworzenia. Tu z pomocą przychodzą naukowcy ze Stanów Zjednoczonych, którzy postanowili wziąć pod lupę tusze do tatuowania. Jakie są wyniki ich badań, omówię i przybliżę w tym artykule, także zapraszam do dalszego czytania.

Lil Uzi Vert z nowym tatuażem wartym 200 000 dolarów

Newsy - 06.07.2022

Na jednym z dużych festiwalowych koncertów raper znany pod pseudonimem Lil Uzi Vert, pokazał się w odświeżonym wyglądzie. Nie chodzi tutaj o nowe ubrania, czy szaloną fryzurę, tylko o ogromnych rozmiarów tatuaże, które pokryły powierzchnię całych pleców i torsu. Wygląd dziar i ich wykonanie jest naprawdę świetne i warto im się przyjrzeć bliżej.

Amerykański policjant usunięty ze służby przez tatuaż

Newsy - 22.06.2022

Wydawać mogłoby się, że społeczna akceptacja tatuaży idzie w dobrym kierunku, jednak wciąż można natrafić na przypadki dyskryminacji ludzi przez wzgląd na ich wytatuowane ciało. Najnowszym tego przykładem jest amerykański policjant, który przez swój tatuaż został zwolniony z pracy. Czy był ku temu słuszny powód?

Tatuaż z okazji ukończenia 100 lat? Oczywiście, że tak!

Newsy - 04.03.2022

Gloria to kobieta w podeszłym wieku, która swoim stylem życia dobitnie pokazuje, że wiek to tylko liczba i nie ma, co się nią sugerować. Patrząc na nią ciężko uwierzyć, że właśnie skończyła 100 lat, a co najlepsze z tej okazji postanowiła zrobić sobie prezent, taki jaki można otrzymać tylko i wyłącznie w studiu tatuażu.