Witaj,
Gościu!

Nowa prezenterka TVP z tatuażami!

Jeszcze w tamtym roku, gdyby ktoś mi powiedział, że prezenterka TVP będzie mieć tatuaże w widocznych miejscach i będzie eksponować je nieskrępowanie na wizji, to bym w to absolutnie nie uwierzył. Jednak niemożliwe stało się możliwe i wraz z nowym rokiem i ze zmianą rządu doszło również do zmian w Telewizji Polskiej i mogę z radością napisać, że jedną z nowych prezenterek została Karolina Opolska, która jest miłośniczką tatuaży i na swoim ciele posiada ich całkiem sporo, co z resztą doskonale widać w ekranie telewizora.

karolina opolska prezenterka tvp z tatuażami

Akceptacja dla tatuaży w Telewizji Polskiej

Karolina Opolska od tej pory wraz z paroma innymi dziennikarzami będzie zajmować się segmentem TVP info. Nie da się ukryć, że jest to wielka, wręcz historyczna zmiana, co znakomicie pokazuje, że tatuaże przestają być stygmatyzowane przez pracodawców, jak i również polskie społeczeństwo. W sieci można wyczytać wiele pozytywnych komentarzy na temat wyglądu Pani Karoliny, co jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że nadeszła duża zmiana w poglądzie na tatuaże wśród Polaków, co muszę przyznać, bardzo mnie cieszy.

Karolina Opolska w zawodzie dziennikarki pracuje nie od dziś i wcześniej zatrudniona była między innymi w radiu TOK FM, w serwisach Onet oraz w naTemat. Obecnie znaleźć można ją także na kanale YouTube Sekielski Brothers Studio, gdzie w głównej mierze prowadzi program Teoria Spisku. Jest to cieszący się dużą popularnością cykl rozmów z rozmaitymi osobistościami ze świata nauki i nie tylko, polegający na analizie różnych teorii spiskowych, jakie powstawały na przestrzeni ostatnich dekad.

Warto przeczytać: Zmiany w prawie dotyczące tatuaży u funkcjonariuszy Polskiej Policji

O autorze
macur14

macur14

Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

Współpraca: [email protected]

Dodano: 07.01.2024