Witaj,
Gościu!

Mistrzowie tatuażu z całej Europy na nadchodzącym Poznań Tattoo Konwent 2019

6 i 7 kwietnia w hali numer 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Poznań Tattoo Konwent 2019. Na wydarzeniu pojawi się blisko 500 najlepszych tatuażystów z Polski i Europy. Poniżej znajdziecie dokładny program wydarzenia i ceny biletów.

Konwent tatuażu z najlepszymi europejskimi tatuażystami

To już 27. edycja wydarzenia, z czego w Poznaniu event odbywa się po raz czwarty. Impreza łączy w sobie elementy wydarzenia branżowego oraz lifestyle’owego. Umożliwia fanom znalezienie dodatkowej inspiracji, odpowiedniego salonu oraz tatuażysty, a artystom na dotarcie do potencjalnych klientów.

- Wciąż staramy się rozwijać i dostarczać rozrywki miłośnikom tatuażu. Nie chcemy być typową konwencją, dlatego wciąż poszerzamy program imprezy i wprowadzamy innowacje - mówi Marcin Pacześny, jeden z organizatorów.

Jak we wcześniejszych edycjach, tak i teraz zaplanowano konkurs na najlepsze wzory tatuaży. W jury zasiądą: Sergey Buthenko (Voice of Ink), Jarek "Goraj" Gorajek (Goraj Tattoo) i Aleksandra Kozubska (Ładne Rzeczy Tattoo & Piercing). Wybiorą najciekawsze i najlepiej wykonane motywy, oceniając je w 10 różnych kategoriach. Po raz kolejny odbędzie się również „Dziarka w ciemno” – atrakcja, w której trakcie Local Pirate i Knefel wykonają na ciele uczestników akcji tatuaże o nieznanej tematyce.

- Naszą misją od lat jest pokazywanie artystycznej strony ozdabiania ciała. Promujemy najlepszych tatuatorów, którzy utrwalają swoje obrazy, malując igłą po skórze jak po płótnie. Uczestnikom wydarzenia dajemy możliwość śledzenia na żywo procesu twórczego, w którego trakcie tatuator i osoba tatuowana wspólnie realizują artystyczną wizję. - opisuje Marcin Pacześny.

- Pokazujemy inne wymiary sztuki alternatywnej i udowadniamy, z jak wieloma jej obszarami łączy się tatuaż. W tym roku znów chcemy zaskoczyć zarówno stałych bywalców jak i nowo odwiedzających, dlatego przygotowaliśmy kilka niespodzianek – dodaje organizator.

Poznań Tattoo Konwent 2019

Atrakcje czekające na uczestników konwencji tatuażu

Poza tym warto zwrócić uwagę na 3D mapping sceny głównej, koncert zespołu Bokka, pokazy alternatywne, wystawy i warsztaty dla początkujących tatuażystów. Tym razem nie zabraknie również strefy chill z oprawą muzyczną, o którą zadbają najlepsi DJ-e, a pierwszy dzień eventu zakończy after party w klimatycznym budynku przy ul. Młyńskiej 12.

Jeśli chodzi o bilety, ceny rozpoczynają się już od 39 zł za jednodniową wejściówkę oraz 49 zł za karnet dwudniowy. Organizatorzy oferują również limitowane bilety VIP za 300 zł i bilety rodzinne w cenie 105 zł, 129 zł, 139 zł i 175 zł. Wejściówka z możliwością wstępu na „Dziarkę w ciemno” kosztuje 400 zł. Bilety można kupić poprzez stronę http://www.tattookonwent.pl. Tam też znajdziecie wszystkie informacje o wydarzeniu i aktualności.

Dodano: 21.03.2019