Witaj,
Gościu!

Robert Janowski z Jaka to melodia wraz z żoną zrobili wspólne tatuaże

Robert Janowski – kojarzycie go? Z pewnością. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych prowadzących w historii telewizji, wieloletni lider programu „Jaka to melodia”. W ostatnich dniach opublikował w swoich mediach społecznościowych informację o tym, że wraz z żoną zdecydowali się na wspólne tatuaże. Jaki wzór wybrali?

Tatuaż na nadgarstku u Moniki Janowskiej

Zacznijmy może od małżonki – Moniki Janowskiej. Bo to właśnie ona zaraz po zakończeniu tworzenia swojego tatuażu umieściła jego zdjęcie na Facebooku, nie dając swoim fanom nawet odrobiny wątpliwości – jest krótko, lecz z głębią. Monika Janowska wytatuowała bowiem na swoim nadgarstku słowo „ART”, które ma przynosić skojarzenie nie tylko ze sztuką, ale także z najważniejszymi dla niej osobami – Anielą, Robertem i Tolą. Tatuaż wykonany został z odpowiednią dozą subtelności i minimalizmu – jest prosty i kobiecy.

Tatuaż krótki napis na nadgarstku u Moniki Janowskiej

Tatuaż na przedramieniu u Roberta Jankowskiego

Za to jeśli chodzi o słynnego Roberta Janowskiego - tutaj sprawa nie jest tak oczywista, bo gwiazdor jeszcze nie pochwalił się swoim nowym nabytkiem. Opublikował co prawda filmik z procesu tworzenia tatuażu, jednak samo dzieło zostało sprytnie zakamuflowane przez rękę tatuażystki. Możemy więc jedynie snuć domysły. A te dodatkowo napędza komentarz małżonki zamieszczony jako odpowiedź na pytanie jednej z fanek: To Robert dla odmiany ma...MAT??? - zapytała internautka. - Nie, ale też pięknie. – odpowiedziała Monika.

Artykuł, który warto przeczytać: Skąd czerpać pomysły na tatuaż.

Kolejni celebryci z tatuażami na ciele

To kolejna sytuacja, w której sławne i rozpoznawalne osoby decydują się na wykonanie tatuażu i informują o tym w social mediach. Uważacie, że krok ten podyktowała rzeczywista fascynacja tatuażem czy może chęć stworzenia kolejnego elektryzującego posta w Internecie? Odpowiedzi i opinie w komentarzach mile widziane.

Dodano: 26.02.2019
Tagi: Tatuaże celebrytów