Witaj,
Gościu!

Artykuły Tatuaże celebrytów

Shia LaBeouf zrobił prawdziwe tatuaże na potrzeby filmu

Ciekawostki - 15.02.2021

Shia LaBeouf to aktor znany przede wszystkim z serii filmów akcji Transformers, opowiadających o walce kosmicznej rasy robotów, która potrafi przybierać postać normalnych w naszym świecie samochodów. Ma on na koncie kilka innych bardziej ambitnych ról i myślę, że postać, w którą wcielił się w filmie „The Tax Collector” można do nich jak najbardziej zaliczyć. Pomimo tego, iż sam tytuł ma wiele niedociągnięć.

Tatuaże Dody - od miłosnego wyznania po usuwanie laserowe

Zdrowie i uroda - 30.01.2021

Dorota Rabczewska znana szerszej publiczności pod pseudonimem artystycznym Doda swego czasu była wielką entuzjastką tatuaży. Odważne kreacje, które wybierała na swoje koncerty i inne publiczne wydarzenia z łatwością pozwalały dojrzeć na jej ciele wytatuowane wzory. To jednak w ostatnim czasie mocno się zmieniło, ponieważ wokalistka postanowiła zmienić swój wygląd, usuwając tym samym tatuaże, które przez wiele lat nosiła z dumą na swojej skórze.

Zombie Boy - historia człowieka, który zasłynął za sprawą oryginalnych tatuaży

Kanadyjczyk Rick Genest dał się poznać światu pod pseudonimem Zombie Boy. Myślę, że spora część ludzi kojarzy jego osobę, poprzez charakterystyczny wygląd, który zapewnił mu wspomnianą powyżej ksywę. Stał się częścią popkultury ze swoim niemalże w całości wytatuowanym ciałem. Ciekawe jest to, że teraz ludzie tatuują sobie na skórze jego wizerunek, co jest swego rodzaju klamrą, a przynajmniej ja tak na to patrzę. Zapraszam do zapoznania się z historią człowieka, którego życie nie traktowało lekko już od najmłodszych lat, finalnie doprowadzając do tragicznej śmierci w wieku zaledwie 32 lat.