Witaj,
Gościu!

Tatuaże Dody - od miłosnego wyznania po usuwanie laserowe

Dorota Rabczewska znana szerszej publiczności pod pseudonimem artystycznym Doda swego czasu była wielką entuzjastką tatuaży. Odważne kreacje, które wybierała na swoje koncerty i inne publiczne wydarzenia z łatwością pozwalały dojrzeć na jej ciele wytatuowane wzory. To jednak w ostatnim czasie mocno się zmieniło, ponieważ wokalistka postanowiła zmienić swój wygląd, usuwając tym samym tatuaże, które przez wiele lat nosiła z dumą na swojej skórze.

tatuaż dody na przedramieniu

Tatuaż z deklaracją miłości na przedramieniu

Doda swą pierwszą popularność zyskała będąc wokalistką w zespole rockowym Virgin. Później postawiła na solową karierę, co jeszcze bardziej powiększyło grono jej wiernych słuchaczy. Po drodze jednak było coś jeszcze, mianowicie jej związek z polskim piłkarzem Radosławem Majdanem, którym mocno ekscytowały się wszelakiej maści brukowce oraz portale plotkarskie.

Wspominam o tym nie bez powodu, albowiem para jako dowód miłości wykonała sobie wspólne tatuaże, które później lubili pokazywać do kamery. Okazało się na ich nieszczęście, że tusz pod skórą jest o wiele trwalszy od miłości. Finalnie ich związek rozpadł się w niezbyt miłej atmosferze. Mowa tutaj o tatuażu na przedramieniu Dody, który został wykonany w języku hebrajskim (para w tamtym okresie mieszkała w Izraelu) i co zabawne został wykonany z błędem, ponieważ zamiast „Kocham Radka”, na jej skórze widniało „Kochać Radka”. Po rozstaniu z bramkarzem wokalistka przerobiła tatuaż na język hinduski i od tamtej pory oznaczał nic innego jak „Nieśmiertelność”.

W dolnych partiach ciała, zaraz nad miejscem intymnym dojrzeć można było jeszcze jeden tatuaż nawiązujący do tej miłosnej historii. Chodzi o serce z wytatuowanymi w środku inicjałami RM, więc nietrudno domyślić się z dedykacją dla kogo został on wykonany. Ten tatuaż również został przerobiony w taki sposób, aby inicjały nie były dłużej widoczne.

Warto przeczytać: Wzory tatuaży dla zakochanych par

tatuaż skrzydeł u dody

Znak charakterystyczny, czyli tatuaż anielskich skrzydeł

Innym znakiem rozpoznawalnym Dody jest obszerny tatuaż na plecach, który przedstawia anielskie skrzydła. Jeszcze parę lat temu artystka obnosiła się z nim z dumą, występując w sukienkach z dekoltem z tyłu, tak aby skrzydła były widoczne dla każdego, kto, choć na chwilę spojrzał na jej kreację. Dziś jej podejście do sztuki tatuażu uległo diametralnej zmianie i woli chować je przed wzrokiem innych. Trzeba przyznać, że ogólnie jej wizerunek poszedł w bardziej eleganckie i stonowane tony niż to miało miejsce wcześniej. Myślę, że taki krok wyszedł piosenkarce na dobre, a zmiana wizerunku została w opinii publicznej skomentowana raczej w pozytywny sposób i nie mówię tu tylko o reakcji wiernych fanów.

doda

Laser w ruch, Doda kończy z tatuażami

Doda postanawiając o zmianie swego wyglądu, podjęła również decyzję o usunięciu tatuaży, które jak sama przyznała przestały jej się dłużej podobać. Chodzi tu w szczególności o wzory, które są na widoku. Poza tym właśnie one przypominały jej o bolesnych wspomnieniach związanych z rozstaniem z Radosławem Majdanem. Laserowe usuwanie przynosi dobre efekty i po kilku sesjach po wsponianych tatuażach nie został już praktycznie żaden widoczny ślad.

Wokalistka opowiedziała jeszcze o tym, że gdyby nie duży ból związany z likwidacją tatuaży, pokusiłaby się o usunięcie anielskich skrzydeł. Tatuaż ten jest jednak zbyt duży i mógłby przynieść naprawdę sporo cierpienia. Nie przeszkadza jej on tak bardzo, ponieważ widnieje na łopatkach i bez problemu jest w stanie go zakryć ubraniem. Zapytana o to, czy ponownie zrobiłaby sobie taki tatuaż, odpowiedziała, że zdecydowanie nie i zaapelowała do swoich fanów, aby przed pójściem do tatuażysty zastanowili się, czy aby na pewno chcą dany wzór nosić na ciele do końca życia.

Warto przeczytać: Nowy tatuaż Patryka Vegi

O autorze
macur14

macur14

Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

Współpraca: [email protected]

Dodano: 30.01.2021
Tagi: Tatuaże celebrytów