Witaj,
Gościu!

Patryk Vega zrobił tatuaż w bardziej widocznym miejscu niż wcześniej

Patryk Vega - twórca słynnych filmów, takich jak m.in.: „Pitbull”, „Kobiety mafii” i „Botoks” pochwalił się w mediach społecznościowych kolejnym tatuażem. Tym razem wybrał bardziej widoczne miejsce i dziarę o zdecydowanie bardziej wymownym znaczeniu.

Tatuaż na szyi Patryk Vega

Znany tekst wytatuowany na szyi znanego reżysera

Reżyser zdecydował się zrobić tatuaż na szyi. Dokładnie to napis „Sex & Rock’n’Roll” – dość duży i wyraźny. Pod zdjęciem na Instagramie ilustrującym nowe dzieło napisał: „Rubikon przekroczony”. Można więc wnioskować, że zrobienie kolejnej dziary było dla Vegi swego rodzaju wyzwaniem. Tatuaż przypadł do gustu fanom. Wielu z nich potraktowało to jak inspirację i zdecydowało się na zrobienie swojej pierwszej dziary. Inni w cytacie doszukiwali się pomysłu na kolejny film.

Oczywiście to nie pierwszy tatuaż na ciele reżysera. Patryk Vega już niejednokrotnie chwalił się swoimi dziarami w mediach społecznościowych, skąd można dowiedzieć się, że posiada m.in. sporych rozmiarów czarne skrzydła na klatce piersiowej. Nie będzie więc chyba przesadą, jeśli napiszemy, że „Sex & Rock’n’Roll” to prawdopodobnie nie ostatnia dziara w historii Vegi.

Półnagie zdjęcia Patryka Vegi wrzucane do Sieci są również dowodem na to, że reżyser w ciągu ostatnich kilku miesięcy schudł około 40 kg! Nie ma co – to spory powód do dumy. Chyba większy niż nowo stworzony tatuaż.

Warto przeczytać: Tatuaże w filmach i serialach: Sons of Anarchy.

Dodano: 05.05.2019
Tagi: Tatuaże celebrytów