Witaj,
Gościu!

Ciekawe wzory tatuaży dla par zamiast oklepanych serduszek

Odnośnie tatuaży dla par istnieje cała masa różnych opinii. Wiele słyszy się o tym, że to bez sensu, ponieważ po upływie paru lat ogień miłości może zostać ugaszony do końca, związek się rozpadnie i każdy pójdzie w swoją stronę, ale takie same tatuaże zostaną i mogą przywoływać niechciane wspomnienia . Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż są zakochani, którzy nie dopuszczają do siebie takiej wiadomości i śmiało tatuują się w ten sposób. Osobiście nie jestem fanem takich rozwiązań, lecz nie wykluczam tego w całości. Jeśli ożenię się i będę wiedział, że mam u boku kobietę swojego życia, z którą założę rodzinę, to wspólny tatuaż mógłby być czymś fajnym. W innej sytuacji tego u siebie nie widzę, ale nie wszyscy mają tak samo i dla tych osób przygotowałem zestawienie tatuaży dla par, które są bardziej pomysłowe od klasycznych dwóch serc, czy czegoś w tym rodzaju.

 tatuaż przedstawiający dwa anatomiczne serca na palcach

Dwa anatomiczne serca

Wiem, wiem miało nie być dwóch serc, ale chodziło mi o ich klasyczny wygląd, a tu trzeba przyznać mamy do czynienia z czymś zgoła innym. Pośród tatuaży dla par ze świecą szukać podobnych wzorów i zdecydowana większość ludzi stawia na wyobrażenie serca, jakie zakorzenione jest w świadomości wszystkich ludzi na świecie. Realistyczne serca przełamują ten schemat i wyróżniają się na tle pozostałych. W tym przypadku postawiono na minimalizm i wzór wykonany jest przy pomocy samych konturów, co wyszło perfekcyjnie. Mały miłosny tatuaż nie mógł być wytatuowany w innym miejscu niż palec serdeczny, na którym nosi się ślubną obrączkę.

Warto zobaczyć: Galeria miłosnych tatuaży dla par

dwie twarze

Dwie twarze połączone w jedność

Związek to połączenie dwóch indywidualnych osobowości, które muszą się nawzajem tolerować. W związku trzeba dogadywać się na różnych płaszczyznach i znaleźć ten złoty środek, który pozwoli na stworzenie czegoś solidnego, podszytego głębokim uczuciem. Tatuaż na zdjęciu moim zdaniem bardzo dobrze to oddaje. Kobieca i męska twarz są niejako jednością, zacierają się pomiędzy nimi granice. Wskazuje to, że dobrali się idealnie. Tu również postawiono na minimalizm i linework, który jest oszczędny w środkach, ale w rękach odpowiedniego artysty potrafi być świetnym narzędziem do wyrażania emocji.

trzymanie sie za ręce

Dłonie splecione w uścisku

Widok pary trzymającej się za rękę nikogo nie powinien dziwić, między innymi po tym można poznać, że dwóch ludzi łączy coś więcej niż zwykła znajomość. Skoro z miłości chwytamy się ochoczo za ręce, to czemu by nie wykorzystać tego przy projektowaniu wspólnego tatuażu. W tym przypadku podobnie jak wcześniej góruje styl minimalistyczny, a dłonie zostały przedstawione zaledwie przy pomocy prostych linii.

tom i jerry

Perypetie kreskówkowych partnerów Toma i Jerry’ego

Zapewne nie jest ci obce powiedzenie „kto się czubi, ten się lubi” i możesz przytoczyć przynajmniej jedną sytuację ze swojego życia, gdzie tak właśnie było. W związku może często dochodzić do kłótni, co wcale nie oznacza, że chyli się on ku końcowi. Dobrze jest mieć swoje zdanie, ale warto czasem odpuścić i pójść na wspólny kompromis. W bajce Tom i Jerry mamy do czynienia z nieustającą walką kota z myszką, a związek poniekąd taki jest. Kot to wcielenie mężczyzny, natomiast za myszką kryje się kobieta. W tatuażach nie brakuje humoru, ponieważ obie postaci obrócone są do siebie tyłem i trzymają w ręku pistolet, szykując się do pojedynku. Po raz kolejny postawiono na prostotę, tylko że z bohaterami ze słynnej kreskówki w roli głównej i trzeba uczciwie przyznać, że dobrze to wygląda.

dwa drzewa

Dwa drzewa z mocno osadzonymi korzeniami

Mówi się, że mężczyzna powinien zbudować dom, posadzić drzewo i spłodzić syna. Dobrze, żeby w tym wszystkim miał u boku kochającą partnerkę, która w tych działaniach będzie go wspierać. Na zdjęciu widać dwa identyczne drzewa, które symbolizują to, że para postanowiła zapuścić korzenie obok siebie, co zwiąże ich ze sobą na zawsze. W projekt wpleciono elementy geometryczne w postaci trójkątów, które fajnie urozmaicają całość. Tatuaże zostały wykonane w stylu graficznym, co moim zdaniem było strzałem w dziesiątkę.

Minimalizm często wybierany przez zakochanych

Zdążyłem zauważyć, że wspólne tatuaże wybierane przez pary, w większości przypadków nie są zbyt krzykliwe. Są to raczej subtelne wzory, co moim zdaniem sprawdza się najlepiej. Czasem nawet ciężko zorientować się, że to na co patrzymy, jest wspólnym tatuażem z drugą połówką. Mowa tutaj o sytuacji, w której nie zestawiamy ich obok siebie. Jest jeszcze wiele ciekawych projektów, które chciałbym pokazać i planuję to zrobić w kilku odzielnych artykułach, które co jakiś czas będą się tutaj pojawiać.

Warto zobaczyć: Subtelne wzory tatuaży dopasowane do kobiecej urody

O autorze
macur14

macur14

Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

Współpraca: [email protected]

Dodano: 22.09.2020