Witaj,
Gościu!

Nowy tatuaż Demi Lovato z okazji jej 29 urodzin

Demi Lovato to całkiem popularna piosenkarka w Stanach Zjednoczonych (na świecie już trochę mniej), która postanowiła sprawić sobie wyjątkowy, bo w formie tatuażu prezent na swoje kolejne urodziny.

demi lovato tatuaż na dłoni

Cytat z piosenki odnoszący się do życia artystki

Mówi się, że tatuaż powinien mieć dla noszącej go osoby specjalne znaczenie. Nie każdy hołduje tej zasadzie, ale jeśli chodzi o Demi Lovato, to tak właśnie jest, czego świetnym przykładem jest jej nowy tatuaż.

Warto przeczytać: Czy tatuaż musi mieć konkretne znaczenie?

Dziara została umieszczona w widocznym miejscu, bo na dłoni i przedstawia fragment piosenki pod tytułem Infinite Universe, której autorem jest zespół Beautiful Chorus. Wytatuowany cytat to: Love will live forever in the infinite universe i po przetłumaczeniu na nasz język brzmi: Miłość będzie żyć wiecznie w nieskończonym wszechświecie. Sam tekst dostał niechlujną czcionkę, a dookoła niego można dojrzeć niewielkie planety i gwiazdy, które są jak najbardziej spójne z przesłaniem zawartym w tekście.

Piosenkarka żyje w tak zwanej kalifornijskiej trzeźwości (pozwala sobie jedynie na marihuanę) po tym jak swego czasu przedawkowała narkotyki i alkohol. Po tym incydencie konieczny był dla niej odwyk i zapewne tatuaż na 29 urodziny odnosi się do jej życia i wspomnianych wydarzeń.

Warto przeczytać: Kontrowersyjny tatuaż Patryka Vegi

Dodano: 02.09.2021
Tagi: Tatuaże celebrytów