Witaj,
Gościu!

Blue eyes white dragon, czyli liczne tatuaże i modyfikacje ciała

Influencerka występująca pod pseudonimem Blue eyes white dragon znana jest z charakterystycznego wyglądu, którego podstawą jest mnóstwo tatuaży i oczy wytatuowane na błękitny kolor. Dziewczyna zdobyła całkiem spore grono fanów w internecie, lecz nie da się ukryć, że wzbudza również wiele kontrowersji.

Blue eyes white dragon modelka z tatuażami

Dużo tatuaży na całym ciele

To w rzeczywistości młoda Australijka o imieniu Amber Luke, która z blondwłosej nastolatki o uroczej urodzie, zmieniła się jak to sama określiła w Blue eyes white dragon, co po przetłumaczeniu na język polski oznacza Białego smoka o niebieskich oczach. Myślę, że nazwa dobrze pasuje do jej nowego, bardziej ostrego i wyzywającego wyglądu, na który poświęciła kupę pieniędzy i czasu.

Dziewczyna nigdy nie ukrywała tego, jak wiele w jej wyglądzie zostało zmienione ręką chirurga plastycznego. W sieci znaleźć można zdjęcia udostępnione przez nią samą, na których jasno widać, jakich modyfikacji dokonała. Są to zdjęcia „przed i po”, więc nie pozostawiają żadnych niedomówień. Oprócz zmian, takich jak powiększenie biustu i pośladków, Amber rozszczepiła język, zrobiła elfie uszy, piercing, wytatuowała gałki oczne i oczywiście (co można od razu zauważyć) zrobiła sobie tatuaż na praktycznie każdej części ciała. Na jej skórze znalazło się ponad 250 różnych dziar i powoli zaczyna jej brakować miejsca na kolejne.

Warto przeczytać: Tatuaż gałki ocznej - niebezpieczny i nie tak prosty

Amber Luke przemiana dziewczyny z tatuażami

Duża przemiana, która pomogła jej w depresji

Amber poinformowała swoich fanów o tym, że przed tą diametralną zmianą, nie czuła się dobrze w swoim ciele. Było to do tego stopnia dla niej uporczywe, że wprowadziło ją w stany depresyjne, w których myślała nawet o odebraniu sobie życia. Teraz gdy jej wygląd uległ całkowitej zmianie, twierdzi, że jest w pełni szczęśliwa i nareszcie widzi to, co od zawsze chciała widzieć, spoglądając na siebie w lustrze.

Infulencerka zdradziła, ile łącznie kosztowały ją wszystkie operacje plastyczne oraz tatuaże i ta kwota robi spore wrażenie. Wszystko kosztowało ją około 45 tysięcy dolarów! (Inne źródła podają 120 tysięcy, ale bardziej przekonuje mnie ta pierwsza suma). Przy czym wciąż można zaobserwować na jej skórze nowe dziary, którymi zawsze chętnie chwali się na swoim profilu, więc ta kwota z biegiem czasu będzie rosnąć, zwłaszcza że nie wyklucza ona jeszcze innych modyfikacji w przyszłości.

Warto przeczytać: Dziewczyna z praktycznie całym ciałem wytatuowanym na czarno!

Blue eyes white dragon z tatuażami w samej bieliźnie

Tatuaże i modyfikacje ciała, które dały jej szczęście

Amber jest zadowolona ze swojego życia i wyglądu, choć nie wszystkim jej decyzja przypadła do gustu. Jak to często bywa w takich przypadkach, ludzie wytykają jej bezmyślność, wskazują na oszpecenie i zastanawiają się, jak będzie z tym wszystkim wyglądać na starość. Czyli są to klasyczne zarzuty, które usłyszeć może osoba, która odstaje od reszty społeczeństwa. Jeśli dziewczyna w takim wcieleniu czuje się szczęśliwa, każdy powinien to uszanować, a czas zweryfikuje, czy będzie żałować swych decyzji w przyszłości.

Warto przeczytać: Zombie Boy - historia jedynego w swym rodzaju wytatuowanego modela

O autorze
macur14

macur14

Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

Współpraca: [email protected]

Dodano: 26.05.2021
Tagi: Tatuaże celebrytów