Witaj,
Gościu!

Artykuły z kategorii Newsy

Ojciec wytatuował sobie identyczne znamię, jakie ma jego syn

Newsy - 19.06.2021

Każdego z nas dotykają kompleksy odnośnie własnego ciała, większe bądź mniejsze. Jednak niektórym osobom doskwierają one o wiele bardziej w codziennym życiu, czego przykładem może być młody chłopak, na którego ciele znalazło się dużych rozmiarów znamię. Ojciec chłopca zrobił coś, za co należy mu się szacunek, albowiem wytatuował sobie niemalże identyczne znamię jak jego syn, aby ten nie czuł się dłużej osamotniony ze wstydliwym dla niego tematem.

Pierwszy na świecie tatuaż wykonany na odległość

Newsy - 17.03.2021

Niedawno doszło do bez precedensowego wydarzenia, które jest czymś niezwykle pionierskim zarówno dla branży technologicznej, jak i również dla tatuatorskiej. Chodzi o pierwszy na świecie tatuaż, który został wykonany na odległość. Jakby tego było mało, powstał na przedramieniu znanej holenderskiej aktorki. Zaciekawiony jak to w ogóle możliwe? Poniżej wszystko jest dokładnie wyjaśnione, więc zapraszam do lektury.

Mateusz Grzesiak opowiada o tym, co mówią o nas samych tatuaże

Newsy - 01.07.2020

O personie, jaką jest Mateusz Grzesiak, można powiedzieć wiele rzeczy, lecz w tym tekście chciałbym skupić się jedynie na interesującym temacie, który poruszył w niedawno emitowanym programie śniadaniowym jednej z popularnych w naszym kraju stacji telewizyjnych. Od jakiegoś czasu występuje na ów antenie w charakterze konsultanta do spraw związanych z szeroko pojętą psychologią i zjawiskami międzyludzkimi, które zachodzą w jej obrębie. Tym razem na tapetę postanowiono wziąć temat tatuaży i tego, co potrafią powiedzieć o nas samych. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że włączając telewizor do śniadania, zastanę tam rozważanie na temat znaczeń tatuaży i muszę powiedzieć, że zostałem pozytywnie zaskoczony.