Witaj,
Gościu!

Friz i Wersow zrobili wspólny tatuaż

Friz i Wersow to aktualnie bez wątpienia najwięksi influenserzy jeśli chodzi o polski YouTube. W dodatku od kilku lat są parą, co jeszcze mocniej gruntuje ich pozycję na rodzimym rynku. Oboje są znani z zamiłowania do tatuaży i teraz przyszedł czas na ich wspólną dziarkę.

friz i wersow z psem chmurką

Tatuaże niczym nowym w Ekipie Friza

W Ekipie, którą stworzył Friz największymi maniakami jeśli chodzi o tatuaże bez dwóch zdań są Tromba i Marcysia, czyli kolejna para niesamowicie popularnych Youtuberów. Na ich kanałach można znaleźć wiele historii związanych z tatuażami, jakich na ich ciałach jest cała masa. W przeciwieństwie do nich Friz i Wersow wolą subtelniejsze wzory, zahaczające o styl minimalistyczny i właśnie w takiej konwencji został wykonany ich pierwszy wspólny tatuaż.

tatuaże friza i wersow na przedramieniu

Minimalistyczne chmurki na przedramieniu

Większość tatuaży dla par od razu zdradza swoje intencje, albowiem cóż innego mogą oznaczać dwa serduszka, jak nie wielkie uczucie dwóch osób. Para postanowiła pójść inną drogą i nie wybrała oklepanego wzoru (oklepane nie jest równoznaczne z czymś złym), tylko postawiła na mini projekt, który nawiązuje do imienia ich psa. Czworonożny pupil jak można się domyślić po zdjęciu, wabi się Chmurka.

Friz przyznał, że nie planował więcej tatuaży, ale na taki wspólny wzór ze swoją dziewczyną może się jeszcze zgodzić. Myślicie, że wytrzyma w swoim postanowieniu i już nigdy nie uda się do tatuażysty?

Warto przeczytać: Demi Lovato sprawiła sobie tatuażowy prezent na urodziny

Dodano: 03.12.2021