Witaj,
Gościu!

Cytaty na tatuaż dla mężczyzny #3

Dawno nic nie było w tym temacie, więc postanowiłem tu troszeczkę odświeżyć. Znajdziesz tu dawkę cytatów dla mężczyzn, które idealnie nadają się na tatuaż.

bratnie dusze tatuaż

Bratnie dusze

„Soulmates Never Die” to angielski napis, który oznacza „Bratnie duszy nigdy nie umierają”. W życiu jest tak, że na każdego z nas czeka bratnia dusza, z którą będziemy świetnie się dogadywać. Dwie bratnie dusze są połączone ze sobą na wieki, a przynajmniej tak sądzą niektórzy ludzie.

ciesz się życiem tatuaż

Ciesz się życiem

„Enjoy life today. Yesterday is gone. Tomoorow may never come” to kolejny angielski tekst, który po polsku brzmi „Ciesz się dzisiejszym dniem. Wczoraj przepadło, a jutro może nigdy nie nadejść”. Ci, co czerpią z życia garściami i skupiają się na teraźniejszości, wolą nie myśleć o tym, co było kiedyś. Jutro też jest niepewne, więc trzeba cieszyć się bieżącymi chwilami.

nie znasz mnie tatuaż

Nie znasz, nie oceniaj

Dzisiejszy artykuł będzie zdominowany przez język angielski. „You don’t know me” to oczywiście „Nie znasz mnie”. Prosty i dobitny tekst, który można przyrównać do powiedzenia, że ludzi nie powinno oceniać się po okładce. Nikt tak naprawdę nie wie jakim człowiekiem jesteś, dopóki się nie poznacie lepiej.

plan a tatuaż

Po co plan B skoro jest plan A

„You don’t need a plan B” czyli „Nie potrzebujesz planu B”. Bycie pewnym siebie i tego, że nic nie może pójść źle. Zawsze to jakoś będzie, a improwizacja zawsze może pomóc w tarapatach.

tatuaż o sile

Siła, która w nas tkwi

Zdecydowanie dłuższy od reszty cytat na tej liście. „You never know how strong you are until being strong is the only choice you have” po przetłumaczeniu oznacza „Nigdy nie wiesz, jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie będzie jedynym wyborem”. Mocny, męski przekaz, który większość z nas może odzwierciedlić w swoim życiu.

Dodano: 31.07.2020