Witaj,
Gościu!

DISCOVERY PICO PLUS – nowa epoka w sztuce laseroterapii w najlepszym wydaniu

Skuteczne, laserowe usuwanie tatuażu z DISCOVERY PICO PLUS - Katowice.

Doceniamy piękno i kunszt tatuażu, naprawdę. Wiemy, że odzwierciedla charakter, podkreśla indywidualność, jest częścią osobowości. Wiemy też, że tak jak nasza osobowość, tatuaż ewoluuje, podlega prawom natury i z czasem wymaga poprawek. Po czasie, może okazać się, że nosimy na ciele ślad naszych dawnych fascynacji. Statystyki pokazują, że w ponad 70% przypadków wykonanie tatuażu podyktowane jest emocjami, a decyzja nie do końca przemyślana.

Czy jesteśmy skazani na swój wybór już na zawsze? Na szczęście nie. Niechciany tatuaż można całkowicie usunąć, a taki, który chcemy zakryć nowym, częściowo wywabić, tak, aby móc w niedługim czasie cieszyć się zmianą, jaką zaserwuje nam cover tatuażu.

Na co zwrócić uwagę wybierając spośród technologii laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, podpowiadają nasi eksperci dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska oraz dr n. med. Marcin Zakrzewski z Kliniki Zakrzewscy w Katowicach.

Klinika Zakrzewcy

Decydując się na usunięcie tatuażu, weźmy pod uwagę rodzaj technologii, bo to ona decyduje o skuteczności, determinując jednocześnie czas trwania samego zabiegu, ilość potrzebnych powtórzeń i bezpieczeństwo – wyjaśnia dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska – zdecydujmy się na wizytę w gabinecie lekarskim i laser pikosekundowy, który jest najskuteczniejszym rozwiązaniem.

Zwróćmy również uwagę na to, czy oferowane rozwiązanie pozwoli nam na usunięcie każdego koloru barwnika. W naszej Klinice w Katowicach znajdą Państwo laser DISCOVERY PICO PLUS, udoskonaloną wersję technologii pikosekundowej, która wzbogacona została dodatkowo o laser rubinowy – dodaje dr n. med. Marcin Zakrzewski – jest to najnowocześniejsze i jedyne takie urządzenie dostępne w Polsce.

Jeżeli laser pikosekundowy to dlaczego Discovery Pico w wersji Plus?

Dr n. med. Marcin Zakrzewski: Discovery Pico Plus to obecnie najpotężniejszy laser pikosekundowy na rynku, który łączy trzy długości fali w jednym urządzeniu, co przekłada się w bezpośredni sposób na skrócenie czasu zabiegu, podnosi jego komfort, zmniejsza cały okres terapii i gwarantuje bezpieczeństwo.

Dodatkowa wiązka laserowa (laser rubinowy) jest szczególnie istotna w przypadku Pacjentów decydujących się na zabieg usunięcia tatuażu koloru zielonego czy jasno niebieskiego. W trakcie jednego zabiegu i za pomocą jednego urządzenia jesteśmy w stanie rozbić każdy rodzaj i kolor barwnika, w tym najtrudniejsze do usunięcia tusze o barwie zielonej, żółtej, pomarańczowej czy czerwonej – dodaje dr n. med. Magdalena Stokowacka-Zakrzewska. Dbamy o to, aby oferować naszym Pacjentom rozwiązania nowoczesne, skuteczne i bezpieczne. To dlatego wybraliśmy DISCOVERY PICO PLUS – najlepszy spośród laserów pikosekundowych dostępnych na rynku.

Efekty zabiegów

usunięty tatuaż - przed i po

Czy oznacza to, że DISCOVERY PICO PLUS to synonim bezpieczeństwa w laseroterapii?

Dr n. med. Magdalena Stokowacka – Zakrzewska: Zdecydowanie tak. Jeszcze żaden z dostępnych laserów nie rozbijał pigmentu na tak drobny pył. Dzięki takiemu działaniu barwnik jest znacznie szybciej i bezpieczniej usuwany z organizmu, a ogólna liczba zabiegów potrzebnych do usunięcia niechcianego tatuażu czy makijażu permanentnego zmniejsza się.

Rozbijanie pigmentu

Dr n. med. Marcin Zakrzewski: Dodatkowo ryzyko powikłań takich jak powstanie blizny, przebarwienia czy przegrzania skóry zostaje zredukowane niemalże do zera. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu efektu fotomechanicznego, a nie, jak w przypadku innych technologii, termicznego.

DISCOVERY PICO PLUS najlepiej radzi sobie z usunięciem tatuażu czymakijażu permanentnego. Czym jeszcze zadziwia?

DISCOVERY PICO PLUS to także najbardziej kompleksowe rozwiązanie w służbie zdrowia i urody naszej skóry – znakomite efekty usuwania przebarwień, leczenia melasmy czy blizn pozostałych po przebytym trądziku potwierdzone zostały przez Pacjentów i Lekarzy na całym świecie – stwierdza doktor Zakrzewski. Jest to idealne narzędzie, które jak żadne inne oddziałując na fibroblasty, pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując widoczne efekty upływającego czasu.

Dodatkowym plusem jest najskuteczniejsza na rynku metoda redukcji rozstępów – dodaje doktor Stokowacka – Zakrzewska. Nieistotne czy są one wynikiem intensywnego wzrostu, zmian wagi czy ciąży. Teraz możemy bezpiecznie i efektywnie je zredukować intensywnie pobudzając włókna kolagenowe i odbudowując strukturę skóry. A wszystko to w pikosekundzie.

O autorze
Klinika Zakrzewscy

Klinika Zakrzewscy

ul. Porcelanowa 23 b, Katowice
Tel. 720 832 424

www.klinikazakrzewscy.pl
Dodano: 08.01.2018