Witaj,
Gościu!

Postanowił wyciąć genitalia, bo, jak stwierdził, przeszkadzały mu w jego sztuce

Adam Curlykale pochodzi z Rosji. Jego ciało aż w 90% pokryte jest tuszem – dotyczy to również twarzy i gałek ocznych. Kilka dni temu mężczyzna wstrząsnął swoimi fanami, ogłaszając, że postanowił pozbyć się genitaliów, bo, jak stwierdził, przeszkadzają mu w jego sztuce.

Adam Curlykale tatuaże

Adam Curlykale ma 32 lata. Pierwszy tatuaż zrobił sobie w wieku 12 lat, próbując zakryć blizny, które pozostały na jego ciele po leczeniu raka. Na co dzień jest tatuażystą, fryzjerem, piosenkarzem oraz… psychologiem. Dzięki wyjątkowemu wyglądowi pracuje również jako model. Sławę zdobył w 2017 roku – kiedy wziął udział w programie „Druga twarz”.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie, na którym pokazał się nago. Ma na sobie tylko czapkę, skarpetki, buty i kajdanki. Niestety, lub „stety”, mężczyzna zakrył genitalia rękoma, więc ostatecznie trudno stwierdzić czy naprawdę je usunął czy tylko powiedział tak mediom. Jednak jeden z fanów w komentarzu informuje, że usunął – w Meksyku i na Insta Story pokazywał zdjęcia pooperacyjne.

Dodano: 29.04.2019