Witaj,
Gościu!

Babcia, która zrobiła pierwszy tatuaż w wieku 103 lat!

Dorothy Pollack to starsza kobieta, która znakomicie pokazuje, że wiek to tylko liczba i że warto realizować swoje marzenia, niezależnie od tego ile ma się lat. Babcia udała się do tatuatora po swój pierwszy tatuaż, mając 103 lata!

Dorothy Pollack w salonie tatuażu

Tatuaż uwielbianej przez kobietę żaby

Dorothy przez pandemię wirusa Covid-19 była zmuszona pozostać w zamknięciu przez parę długich miesięcy w domu opieki znajdującym się w mieście Muskegon w stanie Michigan. Dało jej to sporo czasu na przemyślenia odnośnie tego, co by jeszcze chciała zrobić w życiu. Tym sposobem w jej głowie pojawił się pomysł na zrobienie pierwszego tatuażu.

Gdy po kilku tygodniach od momentu opuszczenia domu opieki oznajmiła członkom rodziny, że chce tatuaż, wszyscy wpadli w niemałe osłupienie, jednak zdecydowali się pomóc jej w prowadzeniu tego planu w życie.

W rozmowie z CNN Dorothy powiedziała: To było bardzo ekscytujące, już wiele lat temu mój wnuk próbował mnie do tego namówić, ale byłam nieugięta. Teraz nagle zdecydowałam o tym, że chcę mieć tatuaż i najlepiej, żeby przedstawiał żabę, ponieważ lubię te zwierzęta.

Warto przeczytać: Po śmierci męża wytatuowała praktycznie całe swoje ciało!

Dorothy Pollack na motorze

Tatuaż i przejażdżka motorem

Niedługo po tym Dorothy udała się do tatuażysty. Cały proces przeszła wzorowo, z czym często o wiele młodsi od niej mają niemały problem. Tatuator Ray Reasoner Jr. Zdradził, że kobieta tatuowanie znosiła nadzwyczaj dobrze i może tylko raz pojawił się grymas na jej twarzy. Dla niego to również było niesamowite przeżycie, bo nigdy w swoim studiu nie miał kogoś w wieku 103 lat i w dodatku osoby, która nigdy wcześniej nie miała styczności z tatuażami. Po wszystkim wytatuowana babcia spełniła swoje kolejne marzenie, mianowicie udała się na przejażdżkę motocyklem.

O autorze
macur14

macur14

Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

Współpraca: [email protected]

Dodano: 04.05.2021