Witaj,
Gościu!

Tatuaże czaszki z rewelacyjnym efektem 3D

Czaszki są nieodłączną częścią sztuki tatuażu i niepodważalnym klasykiem nad klasyki. Można je zaprojektować dosłownie w każdym stylu, według osobistego gustu, lecz nie da się ukryć, że najbardziej efektowne czaszki są tymi wytatuowanymi w realistycznej stylistyce i to w dodatku z efektem 3D. Nie każdy tatuażysta opanował tę umiejętność, lecz ci którzy to potrafią dostarczają fenomenalne prace, od których ciężko jest oderwać wzrok. Właśnie takie tatuaże przygotowałem w tym krótkim artykule.

Tatuaż czaszki 3D

Realizm idealny dla tatuaży z czaszkami

Gusta są różne, co do tego nie ma absolutnie żadnych wątpliwości. Często słyszy się, że nie można o nich dyskutować, lecz w kontekście tatuaży nie lubię stosować tego powiedzenia. Lubię porozmawiać z kimś o wyglądzie danej dziary, nawet w sytuacji, gdy mój rozmówca ma kompletnie inne zdanie niż ja. Jeżeli chodzi o czaszki, to jestem zdania, że zdecydowanie najlepiej prezentują się w stylu realistycznym 3D. Ktoś może się z tym nie zgodzić, podając konkretne argumenty i to w pełni rozumiem.

mega czaszka tatuaż

Nie wszyscy lubują się w mega efektownych projektach, u mnie to wygląda odmiennie w zależności od motywu, który w danym momencie znajduje się na tak zwanej tapecie. Na co dzień bardziej jestem fanem typowo graficznych / ilustracyjnych rzeczy i takie tatuaże planuję wrzucać na swoje ciało. Jednak jeżeli chodzi o czaszkę, to realizm jest stylem, który nie ma sobie równych.

tatuaż z czaszką

Zdjęcia tatuaży, które przygotowałem, są potwierdzeniem tego, że w rękach utalentowanego tatuażysty czaszka wygląda po prostu fenomenalnie. Zachęcam do dyskusji w komentarzach nad czym, czy motyw czaszki faktycznie najbardziej efektownie będzie wyglądać uchwycony realistycznym stylem tatuowania, czy też w innej stylistyce, których w końcu jest tak wiele.

Więcej zdjęć tatuaży z czachami znajduje się w galerii Dziarowni, znaleźć je można w odpowiedniej kategorii. Jest tego naprawdę sporo i każdy powinien znaleźć coś w swoim guście.

Tatuaże czaszek, które wbijają w fotel!

O autorze
macur14

macur14

Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

Współpraca: [email protected]

Dodano: 17.08.2020