Witaj,
Gościu!

Najlepsi tatuażyści z Ukrainy cz. 2

Czy bylibyście skłonni określić tatuaż mianem sztuki? Jeśli nie, to dziś z pewnością zmienicie zdanie, bo w tym artykule opowiemy Wam o najlepszych tatuażystach z Ukrainy (część II), których talent i wyobraźnia czyni ich prawdziwymi artystami – nie gorszymi od malarzy ani kompozytorów, a niektóre dziary ich autorstwa można by bez wyrzutów sumienia umieścić w Muzeum Tatuażu.

Gans Vulf z Lwowa

Instagram: gans.vulf.tattoo

Czarno-szare kompozycje i ciekawa praca cieni – tym charakteryzują się prace Gansa Vulfa, tatuażysty z Lwowa. W jego portfolio nie brakuje męskich oraz damskich dziar, a podstawę galerii stanowią rękawy i półrękawy.

Victor Kubik z Żytomierza

Instagram: kubik_tattoo

Victor Kubik to ukraiński, bardzo uzdolniony tatuażysta, którego dzieła charakteryzuje jedno lub dwu kolorowość oraz duża doza realizmu. Realistyczne dziary jego autorstwa są szczegółowe, rozbudowane i w dużej części mroczne.

Dmitriy Kutsolabskiy z Kijowa

Instagram: kutsolabskiy__tattoo

Dmitriy Kutsolabskiy to artysta, w którego portfolio znajduje się mnóstwo realistycznych, wyrazistych motywów. Zwierząt, ludzi, postaci z filmów. Głównie w czarno-białej wersji, czasami wzbogaconej o jeden, kolorowy element.

Kventin Tattoo z Kijowa

Instagram: kventintattoo

Kryjący się pod tym trochę tajemniczym nickiem artysta pochodzi z Kijowa i jest jednym z tych tatuażystów, któremu nie straszny żaden pomysł. Posiada rozbudowane i różnorodne portfolio, którym udowadnia, że jest w stanie usatysfakcjonować każdego klienta – niezależnie od gustu.

Maxim Novodvorskiy z Warszawy

Instagram: maksim_novodvorskiy

Maxim Novodvorskiy to tatuażysta ukraińskiego pochodzenia stacjonujący w Warszawie. Stolica uwielbia go za oryginalne, minimalistyczne tatuaże, idealnie zdobiące zarówno męskie, jak i damskie ciała. Jego styl z pewnością wyróżnia się spośród pozostałych – głównie za sprawą m.in. ładnej, cienkiej kreski.

Alexey Moroz z Kijowa

Instagram: moroztattoo

Kolejny godzien wspomnienia artysta z Kijowa, czyli Alexey Moroz. Kilkadziesiąt tysięcy fanów na Instagramie i stale rosnące kolejki do studia. Jeden z liderów naszego zestawienia, jeśli chodzi o realistyczne tatuaże – niczym przeniesione z fotografii na skórę.

Sprawdź pozostałych artystów tatuażu z Ukrainy

NAJLEPSI TATUAŻYŚCI Z UKRAINY CZĘŚĆ 1

NAJLEPSI TATUAŻYŚCI Z UKRAINY CZĘŚĆ 3

NAJLEPSI TATUAŻYŚCI Z UKRAINY CZĘŚĆ 4

Dodano: 04.05.2019