Witaj,
Gościu!

Wesołych świąt Bożego Narodzenia wydziarańcy!

Wydziarany Mikołaj śpieszy z prezentami dla swoich wydziaranych ulubieńców!

święty mikołaj z tatuażami

Wraz z całym zespołem portalu Dziarownia chciałbym życzyć wszystkim fanom tatuaży (i nie tylko!) spokojnych i pełnych życzliwości świąt. Mamy nadzieję, że pod choinką znajdziecie całą masę wspaniałych prezentów i kto wie, być może pośród nich znajdzie się voucher na nowy tatuaż. Ten burzliwy rok na szczęście dobiega końca i trzymamy mocno kciuki za to, aby nowy przyniósł same dobre rzeczy, a branża tatuatorska mogła rozwinąć skrzydła bez obaw o to, że salony zostaną ponownie zamknięte. Z pewnością Święty Mikołaj posiada to na swej długiej liście życzeń!

Z tego miejsca chcielibyśmy życzyć wam również szczęśliwego nowego roku i rzecz jasna więcej tatuaży. Oby 2021 okazał się dobrym rokiem dla nas wszystkich!

O autorze
macur14

macur14

Tatuaże to moja pasja, którą pielęgnuję każdego dnia. W tym temacie siedzę już od paru dobrych lat i ciągle czuję głód zdobywania nowej wiedzy, którą później z chęcią dzielę się z innymi. Najlepszym przykładem będzie tutaj niniejszy blog, którego mam przyjemność prowadzić i forum, którego jestem moderatorem. W licznych postach i komentarzach na Dziarowni służę pomocą i odpowiadam na pytania związane ze sztuką tatuażu.

Na co dzień natomiast jestem copywritterem, a w swoich tekstach poruszam rozmaite tematy. Stale rozwijam się pod tym kątem, zaliczając kolejne szkolenia, aby warsztat moich umiejętności mógł się poszerzać. Jeśli podoba ci się sposób, w jaki piszę, odezwij się do mnie, to nawiążemy współpracę.

Współpraca: [email protected]

Dodano: 22.12.2020