Witaj,
Gościu!

Artykuły Pielęgnacja tatuażu

Pielęgnacja tatuażu - jak dbać o tatuaż?

Zdrowie i uroda - 16.06.2021

Pielęgnacja świeżego tatuażu jest niezwykle ważnym etapem, do którego należy podejść na poważnie. Na różnych stronach internetowych można spotkać wiele historii ze źle wygojonym tatuażem w tle. Jeśli nie chciałbyś zostać jednym z bohaterów tego rodzaju opowieści, to powinieneś zaznajomić się z niniejszym poradnikiem. Dzięki niemu ukończysz proces gojenia dziary ze wzorowym wynikiem! Przedstawię krok po kroku i omówię wszystkie punkty, tak żebyś nie miał żadnych wątpliwości odnośnie tego, co robić i jakich preparatów użyć, gdy już wrócisz do domu po wizycie u tatuażysty.

Noc w łóżku z nowym tatuażem - na co zwrócić uwagę

Wiedza - 19.11.2020

Często dostaję pytania dotyczące pielęgnacji tatuażu, ale będąc szczerym, nigdy nie musiałem odpowiadać na kwestie związane ze spaniem i świeżym tatuażem. Zauważyłem, że ten temat nie zaprząta zbyt wielu głów, a szkoda, bo pierwsze dni po wyjściu ze studia są kluczowe dla późniejszego wyglądu dziary. Znajdziesz tu kilka wskazówek, które mogą wydawać się banalne, lecz są po prostu pomocne.

5 wskazówek dla osób chcących zadbać dobrze o tatuaż w czasie lata

Zdrowie i uroda - 08.06.2020

Nie każdy musi dbać o skórę przez okrągły rok, lecz gdy przychodzi lato, wszyscy powinniśmy zadbać odpowiednio o zdrową kondycję powłoki naszego ciała. Intensywne słońce można uznać jednocześnie za błogosławieństwo, jak i również przekleństwo i wszystko zależy od tego, jak dobrze do niego się przygotujemy. Szczególną uwagę powinny zwrócić na to osoby posiadające tatuaże, bez znaczenia, czy są one świeże, czy też w pełni wygojone. Słoneczna pogoda i wysokie temperatury nie są dobre dla tatuażu, zwłaszcza jeśli całkiem niedawno pojawił się na naszej skórze. Skoro dałeś radę przejść przez wszelakie przygotowania i ból związany z tatuowaniem, to pociągnij to dalej i zadbaj o dziarę w należyty sposób, aby twoje wysiłki i pieniądze nie poszły na marne. Zwłaszcza w okresie letnim!