Witaj,
Gościu!

Podczas pandemii koronawirusa tatuował samego siebie

Obecnie sytuacja z COVID-19 nie wygląda już tak bardzo dramatycznie jak miało to miejsce na samym początku pojawienia się tego wirusa na świecie. Jednak jeszcze rok temu nie było tak kolorowo, a pandemia trwała w najlepsze. Ludzie zmuszeni byli do pozostawania w swoich domach, a czas spędzony w zamknięciu wykorzystywali w przerózny sposób. Na wyróżnienie zasługuje mieszkaniec Londynu, który od momentu wejścia pandemii koronawirusa w Anglii, postanowił tatuować samego siebie każdego dnia.

chris woodhead z tatuażami na całym ciele

Tatuowanie samego siebie sposobem na zabicie nudy

Chris Woodhead to pochodzący ze wschodniego Londynu tatuażysta, który zamknięty na kwarantannie w swoim mieszkaniu, zaczął się nudzić do tego stopnia, że postanowił wytatuować siebie samego. Nie mogąc pracować w swoim studiu tatuażu, wpadł na pomysł, że będzie swoim jedynym klientem. Stwierdził, że będzie robił sobie tatuaże każdego dnia przymusowego pobytu w mieszkaniu, bez wzlgędu na to ile czasu będzie to trwało.

Chris, opowiadając o procesie tatuowania samego siebie, przyznał, że rzadko używał lustra. O ile większość miejsc na ciele była dla niego łatwo dostępna, tak łokieć, czy też tył nogi były najtrudniejsze do tatuowania. Natomiast jeśli chodzi o wzory, to jest to istny miszmasz tematyczny, lecz znalazło się tu miejsce również na tatuaże nawiązujące bezpośrednio do koronawirusa. Tatuażysta używał metody handpoke.

Warto przeczytać: Wykonywanie tatuaży techniką handpoke

chris woodhead i tatuowanie samego siebie

Małe, ale za to różnorodne wzory tatuaży

Zanim tatuażysta wdrożył ten plan w życie, jego ciało zdobiło już około tysiąca tatuaży! Dodanie kolejnych było kwestią czasu, który postanowił skrócić, biorąc sprawy w swoje ręce i to dosłownie. Wyzwaniem okazało się dobranie projektów tak, aby pasowały do niewielkich, wolnych przestrzeni na skórze pomiędzy istniejącymi już dziarami. Zmusiło go to do wybierania małych wzorów, których na jego ciele finalnie wylądowała cała masa.

Warto przeczytać: Jak powstają tatuaże z nurtu freehand?

Dodano: 18.11.2021