Witaj,
Gościu!

Artykuły

Najlepsi tatuażyści z Ukrainy część II!

Artyści tatuażu - 04.05.2019

Czy bylibyście skłonni określić tatuaż mianem sztuki? Jeśli nie, to dziś z pewnością zmienicie zdanie, bo w tym artykule opowiemy Wam o najlepszych tatuażystach z Ukrainy (część II), których talent i wyobraźnia czyni ich prawdziwymi artystami – nie gorszymi od malarzy ani kompozytorów, a niektóre dziary ich autorstwa można by bez wyrzutów sumienia umieścić w Muzeum Tatuażu.

Najlepsi tatuażyści z Ukrainy część I! Artyści, w ręce których z pewnością chciałbyś wpaść

Artyści tatuażu - 25.04.2019

Czy bylibyście skłonni określić tatuaż mianem sztuki? Jeśli nie, to dziś z pewnością zmienicie zdanie, bo w tym artykule opowiemy Wam o najlepszych tatuażystach z Ukrainy, których talent i wyobraźnia czyni ich prawdziwymi artystami – nie gorszymi od malarzy ani kompozytorów, a niektóre dziary ich autorstwa można by bez wyrzutów sumienia umieścić w Muzeum Tatuażu.

Mąż przez 40 lat kontrolował jej wygląd. Po jego śmierci w końcu wyzwoliła swoją miłość do tatuażu. Teraz jej skóra w 91% pokryta jest tuszem

Newsy - 13.03.2019

Charlotte Guttenberg – jeszcze niedawno żona żyjąca pod piętnem ograniczeń swojego męża, a teraz rekordzistka Guinnessa w kategorii „Najbardziej Wytatuowana Seniorka”. Po śmierci partnera postanowiła realizować swoją miłość do tatuażu i w ciągu kilku lat jej ciało w ponad 91% zostało pokryte tuszem.

Znaczenie serca w tatuażu

Motyw, który od wielu lat jest popularny zarówno u kobiet, jak i mężczyzn nasuwa oczywiste analogie do miłości, oddania, poświęcenia lub chociażby zdrady. Jednak nie tylko takich znaczeń można doszukiwać się w tatuażu przedstawiającym serce. Warto nadmienić, że wzór serca jest wręcz klasykiem w świecie tatuażu, zwłaszcza ten prezentowany w stylu oldschoolowym. Nowe czasy przyniosły jego nowe odsłony, które również są ciekawe i miłe dla oka, dlatego czym prędzej przejdźmy do przesłania, jakie niesie ze sobą wizerunek serca na naszej skórze.

Tatuowanie gałki ocznej

Wiedza - 16.11.2018

Tatuaż gałki ocznej znacznie różni się od tradycyjnych tatuaży bowiem w jego przypadku tusz, nie jest umieszczany pod skórą, tylko wstrzykiwany jest pod powierzchnię spojówki i nad twardówkę. To pierwsze miejsce jest przezroczystą membraną pokrywającą przód oka, natomiast drugie to białko oka. Tatuowanie gałki ocznej od samego początku swego istnienia wiąże się z wieloma kontrowersjami, co nie przeszkadza w tym, aby kolejne osoby decydowały się na taki tatuaż. Chciałbym skupić się na tym, jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą decyzja o wytatuowaniu swojego oka, ponieważ konsekwencje mogą być poważne dla zdrowia i lepiej jest być tego świadomym.